Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Motion capture TLOU: Part 2 zahrnuje prase

28. červen 2017 12:11 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Ačkoli Sony a vývojáři ze studia Naughty Dog na letošní E3 ukázali nové záběry z chystaného Uncharted: The Lost Legacy, možná ještě větší naděje upínají fanoušci vývojářů z Kalifornie k jejich druhému projektu, pokračování megahitu The Last of Us. To bylo představeno na loňské PlayStation Experience a dost možná si na další informace budeme muset počkat až do prosince, kdy proběhne další ročník této akce. Vtipný malý střípek z vývoje si ale můžete vychutnat už nyní.

V Naughty Dog se totiž zjevně nenudí a probíhající práce na motion capture zahrnují i roztomilé prase. Alespoň to vyplývá z příspěvků šéfa vývoje Neila Druckmanna a scenáristky Halley Gross na Twitteru. Ani jeden příspěvek sice specificky nezmiňuje The Last of Us: Part II, s ohledem na to, že vydání Uncharted: The Lost Legacy je příliš blízko na to, aby nyní probíhal motion capture, se ale můžeme poměrně jistě spolehnout, že se hrátky s vepřem týkají právě postapokalyptické akční adventury.

Zatímco Druckmann zvíře pouze vyfotil, scenáristka se podělila dokonce o video. Zatím není jasné, jakou roli bude strakaté sele ve hře mít, jakmile se ale dozvíme víc, rozhodně vás budeme informovat. Druckmann sám nicméně v průběhu E3 prohlásil, že ačkoli se tým už nemůže dočkat, až bude moci hru znovu ukázat, nyní není ten pravý čas. Světla reflektorů mají nyní patřit výhradně Chloe a Nadine z Uncharted, Ellie a Joel na svou chvíli musí ještě nějakou chvíli počkat.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825828
OneShot napsal 29. 6. 2017 v 09.01

Tak teď fakt doufám, že hru nezprasí.

Nahlásit nevhodný obsah