Waking Titan odkazuje k letnímu updatu NMS

10. červenec 2017 13:59 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

O No Man’s Sky jsme od březnového masivního updatu Pathfinder neslyšeli. Možná vás překvapí, že to je částečně i kvůli tomu, že Hello Games pravděpodobně (spolu)pracují na alternativní hře Waking Titan (také známá jako Project WT). Hry alternativní reality jsou projekty využívající reálný svět jako platformu. Příběh se pak posouvá za pomoci různých médií. Právě Waking Titan je hrou nějakým způsobem napojenou na No Man’s Sky.

Waking Titan skrývá mnoho tajemství, které se hráči snaží rozluštit. Někteří lidé na subredditu stejně jako někteří youtubeři dostali do rukou balíčky očíslované od jedničky do šestnáctky, jenž vedou k různým tajemstvím ve hře. Pokud vás Waking Titan zajímá více, doporučuje navštívit Reddit, kde se dozvíte víc.

Nás ale zajímá jedna z těchto skrytých hádanek, která vedla k PDF souboru, v němž stojí: „Chtěli bychom vyjádřit naší vděčnost všem, kteří se podíleli na Mercury Subroutine. Doufáme, že jste si užili všech 180 přístupových identifikačních kódů, a doufáme, že oceníte i další zajímavé artefakty, které pro vás do budoucna chystáme.“

Zpráva pokračuje: „Chceme tento proces udržovat až do zkompletování projektu Waking Titan, tedy až do srpna. Je důležité zmínit, že se vážně těšíme na fázi 2 a 3. Data z Mercury Subroutine budou dláždit cestu k nový zážitkům verze 1.3 známého světa. Těšíme se, až úspěšně završíme náš jedinečný experiment. S pozdravem, S.M.“

Jste zmatení? Chápeme vás, proto je potřeba zprávu dešifrovat nebo alespoň rozklíčovat některé stěžejní prvky. Sto osmdesát přístupových identifikačních kódů odkazuje ke 180 hrám, které byly v minulosti rozdávány skrze Waking Titan. Verze 1.3 pak pravděpodobně odkazuje k novému updatu, přičemž jak zpráva říká, mohli bychom se ho dočkat už v srpnu.

No a tím nejzřejmějším vodítkem je pak podpis, respektive iniciály SM – Sean Murray. V jakém ohledu No Man’s Sky zlepšil předchozí Pathfinder update jsme vám ukazovali ve videu. Původní hru obohatil výrazně. Nalákal vás zpátky do hry? A nalákal by vás nový update respektive zajímavý projekt Waking Titan? 

Zdroj: Reddit

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 11. 7. 2017 v 10.50

Z ekonomického hlediska je NMS mrtvá. Pokud nejsou do hry implementovány mikrotransakce, tak neexistuje způsob, jak z ní ještě dostat nějaký peníz, který by zaplatil vývoj. Hry se podle vgchartz prodalo cca 2 miliony, takže autorům vygenerovalo dostatečný zisk, ze kterého evidentně platí updaty. Je to ale jen jejich osobní iniciativa -- zřejmě něco jako damage-control. Racionálního v tom není nic.
http://www.vgchartz.com/game/84663/no-m…
Propad prodejů hned po první várce kritiky byl neskutečný. Nemyslím, že s tím vydání jakéhokoliv (byť sebelepšího) patche mohlo něco udělat.
Na prodejích her má vždy největší podíl propagace/marketing. Ten se po vydání krutě nezdařil.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 10. 7. 2017 v 14.22

Já tyhlety záhady mám rád :)
Snad se z toho vyklube pěknej update pro NMS, abych se tam mohl zase na pár hodin vrátit.

Pamatujete, co kdysi Valve udělalo pomocí Portalu? Ty zvukový stopy s datovou stopou? To byla pecka :)

Nahlásit nevhodný obsah