Beta Destiny dopadla podle Activisionu dobře

4. srpen 2017 12:37 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

My už jsme betu Destiny 2 zhodnotili, ale dejme prostor také Activisionu a Bungie, aby nám prozradili, jak test na konzolích dopadl. CEO Activisionu Eric Hirshberg hovořil před investory na výroční akci převážně v pozitivním duchu.

Hirshberg zúčastněným řekl, že si beta vedla velice dobře a vyvolala mezi hráči spoustu nadšení. Activision je s Destiny 2 velice sebevědomý a vedení si myslí, že se bude jednat „o velice dobrou hru“. Hirshberg dodal, že společnost obdržela téměř výhradně pozitivní zpětnou vazbu jak od novinářů, tak od fanoušků, kteří betu okusili.

Kromě toho se investoři dozvěděli, že je titul silný i v předobjednávkách. Bokem nestála ve vyjádření ani PC verze, která spolu s větším počtem lokalizovaných jazyků a vydání na Battle.net přinese vznikající sérii větší počet fanoušků.

Mluvíme-li o PC verzi, můžeme zmínit i nadcházející betu. Její součástí budou všechny režimy, které hráči před několika dny vyzkoušeli už na konzolích. To znamená úvodní Homecoming příběhovou misi, Strike a režimy Countdown a Control. Majitelé počítačů ale okusí novou mapu – Javelin-4. Naopak není jisté, zda si vyzkouší nový sociální prostor The Farm.

Cíle nadcházející PC bety jsou trochu jiné než v případě konzolí. Jedná se totiž o první hru, kterou Bungie po mnoha letech vyvíjí i na počítače. Jak tento návrat dopadne, uvidíme na konci měsíce. Beta své brány otevře 28. srpna lidem, kteří Destiny 2 předobjednají, a o den později všem. Konec je naplánován na poslední srpnový den. Na PC pak Destiny 2 vychází až 24. října.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917394
Pozastavený účet napsal 4. 8. 2017 v 23.04

HonZyczech: PC verzi dělá Vicarious Visions, celkem slavný to vývojář(nedávno udělali remaster Crashe), tak tedy doufám v úspěch.Už jen to, že se o port stará samostatné vývojářské studio v rámci Activisionu, je dost dobré.

Nahlásit nevhodný obsah

20917394
Pozastavený účet napsal 4. 8. 2017 v 23.00

Určitě to bude dobré miniDLC.

Nahlásit nevhodný obsah

20873172
HonZyczech napsal 4. 8. 2017 v 13.01

Jsem na tu PC verzi hodně zvědavý. Hlavně na chod plné hry po stránce optimalizace. HW nároky bety mi přišly docela nízké.

Nahlásit nevhodný obsah