Třetí sezóna For Honor je za dveřmi

5. srpen 2017 18:41 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

V pořadí již třetí a údajně také dosud nejvýznamnější sezóna For Honor je již za dveřmi a její novinky již dnes blíže představuje příspěvek na blogu Ubisoftu. Ten kromě jednoho nového videa a čerstvých informací přináší rovněž i datum vydání, jež je stanoveno na 15. srpna.

Vývojáři novou sezónu pojmenovali Grudge & Glory a kromě dvou čerstvých map, dodatečných (legendárních) prvků výbavy i nových možností hraní přinese navrch také dva nové zápasníky, kteří nesou tituly Highlander (Vikingové) a Gladiator (rytíři).

Vikinský Highlander se pyšní svým obrovským mečem, který se může pochlubit nejen obrovskou vahou, ale rovněž také největším dosahem v porovnání s ostatními meči. Highlander si navíc může vybírat mezi defenzivním a útočným stylem hry. Gladiátoři se naopak mohou pyšnit lehčí výbavou, a kromě vyloženě odlehčené zbroje mohou zaujmout také svým smrtonosným trojzubcem.

Obě nové postavy pak budou ve zmíněné datum dostupné všem majitelům season passu, ti ostatní si pak počkají o jeden týden déle a budou muset pro pořízení investovat herní měnu.

Dvojice nových map se poté 15. srpna odemkne zdarma všem a stejně tak se všichni hráči mohou těšit i na navýšení maximální úrovně reputace, a to až na 40. úroveň. Opět přitom platí, že podobné novinky bude doprovázet i čerstvá aktualizace, jež do hry přinese mimo jiné i řadu optimalizací a dodatečných oprav. Kompletní výčet novinek pak bude v rámci komentovaného streamu k vidění 12. srpna na Twitch kanále hry.

Hru si každopádně můžete opět pořídit například na Xzone.

Zdroj: Ubiblog, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917394
Pozastavený účet napsal 6. 8. 2017 v 23.40

Spratekk CZ: Siege má na rozdíl od For Honor alespoň vybalancované postavy.Tady si stačí vzít Shugokiho a jsi prakticky nesmrtelný(viz. video od Iron Pineappla).

Nahlásit nevhodný obsah

20897977
neko10 napsal 5. 8. 2017 v 22.40

ubi rad děla always online hry nedivim se tomu že chce je vivendi koupit

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 5. 8. 2017 v 19.22

Hra je mrtvá jako hry od Ubisoftu. Co šlo aplikovat na Siege tak tady. Efungovalo ani jednu jedinou sezonu a hra se pohřbila sama. Nevybalancovanost postav, nulovej obsah, nulová snaha o změnu, mikrotransakce od bety... to stejný bude i Skull and Bones. Je to zase jenom For Honor ale na moři. A taky umře stejně jako tohle. Za mě osobně poslední hřebík do rakve mojí tolerance s Ubisoftem.

Nahlásit nevhodný obsah