Divinity: Original Sin II v novém traileru

29. srpen 2017 09:27 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Již v polovině září zavítá na konzole a na PC pokračování izometrického fantasy RPG Divinity: Original Sin II, které svými ambicemi originál na míle překračuje a o kterém jsme se čerstvě dozvěděli například to, že přinese plnohodnotný dabing. A nově jej Larian Studios ještě více přibližují trailerem.

Ten představuje základní příběhové pilíře o osudu vyhnance zapovězeného dokonce i samotnými bohy světa Rivellonu. V tomto univerzu se každopádně hráči v rámci příběhu hry mohou těšit na vlastní osudy lemované taktickými souboji, obrovskou volností i skutečně pohádkovou grafikou hry. Tu přitom půjde prozkoumávat až ve čtyřech hráčích naráz, a to jak v on-line podobě, tak i v režimu rozdělené obrazovky.

Celkově se přitom současná ukázka zaměřuje na představení toho, co všechno tento titul dokáže nabídnout. Málo toho zřejmě nebude a pokud vás původní Original Sin dokázal zaujmout, tak v případě pokračování vedle určitě nešlápnete a množství voleb i drobných příběhů si své fanoušky zcela jistě získá i 14. září.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860885
Corvus von Corax napsal 3. 9. 2017 v 14.01

Sběratelská edice Divinity: Original Sin 2 (opravdu krásná) rozebrána do posledního kusu. Kromě 10. 2" ručně malované sošky Shapeshiftera, je v balení textilní mapa, dvě knihy v pevné vazbě (120 a 160 stran) , výměnná hlava na sošku, metalická (magnetická) kartička se Steam kódem a logem hry , krabice (jako celek) je designována tak, aby šla rozložit a posloužila jako zástěna pro pána jeskyně v Dračím doupěti (včetně sametem vykládaného prostoru na hod kostkou) .

Sběratelské edice se vyrobilo 5000 kusů. Z toho 3000 kusů šlo na nás backery, 1000 kusů pro vývojáře a jejich rodinné příslušníky a 1000 kusů šlo v pátek do volného prodeje. Dnes ráno definitivně rozebraných... Každý fanoušek Divinity ví, že jednička se nedá prakticky od vydání sehnat ve standardní krabičce. O sběratelské edici jedničky nemluvě. Čili 1000 kusů dvojky byla jen otázka pár hodin než bude pryč. Kdo zaváhal, může začít rovnou střádat do prasátka na ebay...

Backeři nad toto balení dostanou ještě vše, na co si připlatili.

Divinity: Original Sin 2 CE: https://shop.larian.game/

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 29. 8. 2017 v 11.38

Máte chybu v nadpisu - Divinity :-)

Nahlásit nevhodný obsah