Destiny 2 slaví úspěchy v počtu hrajících

10. září 2017 16:28 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (7)

Pokud jste tento týden nadšeně naskočili do univerza Destiny 2, tak jste jistě postřehli, kterak ve hře nejste ani zdaleka sami. Destiny 2 totiž zažívá hotové hráčské hody a od Bungie se skrze Twitter aktuálně dozvídáme, že hru už běžně hraje i 1,2 milionu hráčů naráz.

Výsledek je to o to úctyhodnější, že tento titul prozatím dorazil pouze na dvě z celkově plánovaných třech platforem a se startem PC verze (jež dorazí 24. října) pak tato cifra ještě bez pochyb nadále výrazně naroste.

A zatímco si všichni zúčastnění mohou užívat aktuálně nabízený obsah, tak se rovněž dozvídáme i o jménu prvního plánovaného rozšíření. To se bude nazývat Curse of Osiris a hráče v rámci řady nových příběhových misí i dalších doprovodných aktivit zavede na Merkur.

Přídavek přinese rovněž nové kooperativní aktivity i dodatečné arény pro kompetitivní řádění a chybět navrch nesmí ani tematické zbraně i brnění.

Tyto informace o přídavku původně unikly skrze Xbox Store, následně však byly potvrzeny marketingovým ředitelem Ericem Osbornem. Zatím však neznáme datum vydání ani přesnou cenovku.

Zdroj: DualShockers, Twitter, www.GameInformer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 11. 9. 2017 v 16.32

Destiny 2 je pecka! Vo všetkých ohladoch vylepšená jednotka a príbeh ma tiež chytil. Atmosféru to má fakt dobrú, gameplay a gunplay perfektný, prostredie rôznorodé a zaujímavé, soundtrack úplne úžasný a pekne dotvára atmosféru a filmové animačky sú fakt mňam :-) Vidno, že ich robili profíci z fachu - myslím, že to má na svedomí štúdio Tima Millera - režiséra Deadpoola. Ja som zatial velmi spokojný :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20884991
Lex_ napsal 11. 9. 2017 v 14.46

No nevím, nevím... na twitchi ta sledovanost výrazně padá, je to až alarmující, už se těším na analýzu od Youtubera "Downward Thrust".

Nahlásit nevhodný obsah

8405418
Renee napsal 11. 9. 2017 v 10.12

Wumitai, podle mě 2 měsíce jsou až moc daleký horizont, na který hledíš :) Teď je to fakt bomba, po dohrání příběhu je tam fakt mrtě aktivit, a s tím souvisí i to že se na člověka odměny valí horem dolem. Light level stoupá dost rychle a být nějakej hrotič s pořádnou partou, takbych měl seriózní obavy že to do měsíce máme všechno vyžraný, light maximální a už nás zas čekají akorát týdenní raidy.
Ale vzhledem k tomu že i ve vanilla Destiny jsem byl schopnej celou první zimu bez kámošů hrát těch pár striků furt dokola, tak věřím že mně to nějakou dobu vydrží.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 11. 9. 2017 v 09.16

chrisjurco: no dík, ale přesně tohle, sem si taky během hrání jedničky taky říkal a ty plány co slibují, ty sem taky zažil. No a podívej na, mně sem k Destiny skeptický a podezíravý. A to sem miloval jedničku.

Nahlásit nevhodný obsah

20863377
chrisjurco napsal 10. 9. 2017 v 20.11

Wumitai: Tak nakoľko som pôvodné Destiny (vanilla) dohral komplet za 2 dni a toto hrám deň tretí a som asi v polovici kampane asi je :D . Aby sme si naliali čistého vína, kampaň ako taká je krátka (ale intenzívnejšia než kampane v D1), ale celkovo obsah hry a vedľajších aktivít je inak dávkovaný a koncipovaný ako v pôvodnej hre. Bungie tiež vydáva plány na mesiac dopredu čo s hrou a minimalne nasledujúce mesiace vyzerajú zaujímavo :)

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 10. 9. 2017 v 17.49

a je ve hře co dělat ? anebo po měsíce a půl.......po dvou měsících, když jste fakt hodně velký fandové, ve hře už nebude co dělat ?

Nahlásit nevhodný obsah