Code Vein nenabídne nastavení obtížnosti

22. září 2017 11:32 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (4)

Jestliže máte v oblibě moderní podobu akčních RPG, jakou nastolilo studio FromSoftware, určitě vám neunikl chystaný projekt Code Vein, který vzniká taktéž pod hlavičkou společnosti Bandai Namco. Upírská rubačka s pořádnou porcí krve ale nechce být jen dalším klonem Dark Souls, jak říká šéf vývoje Hiroši Jošimura.

Nějaké styčné body se ale přeci jen najdou. Tak předně, pokud jste doufali v možnost nastavení obtížnosti, máte smůlu. Code Vein po vzoru mnoha jiných her nic takového nenabídne a hru musíte pokořit přesně tak, jak vývojáři zamýšleli. Žádné ústupky se nekonají. Z prvních záběrů, které jsme měli možnost vidět, je patrné, že co se soubojového systému týče, budou tu veterání Souls jako doma. Nějaké ty zásadní novinky se ale přeci jen najdou.

Tou nejdůležitější je pravděpodobně systém společníků, kteří budou hrdinu na jeho pouti nehostinným, postapokalyptickým světem provázet. Společníka můžete využít jako vábničku na nepřátele, v soubojích s náročnějšími bossy může aspoň částečně fungovat jako tank a poskytnout vám alespoň nějaký prostor pro to, abyste dočerpali ztracenou sílu. Mimo to má každý ze společníků oplývat vlastním příběhovým pozadím a charakterem, čímž ještě více přispějí k detailnímu vykreslení herního světa.

Code Vein má vyjít až příští rok a v plánu jsou verze pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Hra sází na silnou anime stylizaci, ponurý příběh a komplexní soubojový systém.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864939
Elysean napsal 22. 9. 2017 v 19.22

ja se dost těším :D ale doufam ze tam bude velka fashion slozka hry :) jinak co-op se AI bude takovej ze proste cas od casu ho clovek necha aby za nej schtal ranu :D

Nahlásit nevhodný obsah

20908951
Lvngi napsal 22. 9. 2017 v 13.53

Code Vein mě brutálně zaujal, ale právě ten zmiňovaný "systém společníků" mi moc nesedí...každopádně důležité je to, aby ta kooperace se "společníkem" dobře fungovala a aby nebyl spíše na obtíž, nežli k užitku

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 22. 9. 2017 v 12.20

doufám že bude možnost farmit

Nahlásit nevhodný obsah

20861546
mikas_cze napsal 22. 9. 2017 v 11.44

Paráda...Už teď se nemůžu dočkat....

Nahlásit nevhodný obsah