Kooperační režim FFXV až v listopadu

21. říjen 2017 18:31 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Square Enix oznamuje, že chystaný multiplayerový přídavek pro Final Fantasy XV nakonec vyjde o něco později než původně plánovaného posledního října. Důvodem je přitom pochopitelně snaha přinést co možná nejvyladěnější zážitek, který bude hodný této značky a který bude dosahovat patřičných kvalit hry původní.

Přídavek jménem Final Fantasy XV: Comrades bude kooperačním a dodatečně placeným rozšířením úspěšného RPG, v němž se budou moci spojit party až čtyře hráčů naráz a ve kterém bude možné plnit některé úkoly hry pěkně v partě. Nově se jej však dočkáme až v průběhu listopadu.

Nezbývá tedy než si o něco déle počkat. Čerstvě oznámený odklad lze přitom chápat jen jako pouhou reakci na trochu náročnější betaverzi, jež proběhla v srpnu a jejíž akutní problémy si vyžádaly přidání ještě jedné fáze testování navíc. Finální produkt ale každopádně již slibuje být vyladěný.

Připomenout si v tuto chvíli každopádně můžeme i to, že na příští rok slibují tvůrci vydat také patřičně vylepšenou PC verzi tohoto velkého RPG, které si můžete pořizovat (či v případě PC verze předobjednávat) pochopitelně i na Xzone.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20866316
Wumitai napsal 22. 10. 2017 v 22.33

Lex_: tak já nevim, já sem to četl na nějakém zahraničním fóru a tam se lidi bavili, že existuje velká šance, že tam budou nějako pvp možnosti, na týmy, všichni proti všem, nebo něco takového. Taky bych to nechtěl, ale hold bych se té kolonce vyhýbal, jak čert kříži. Ale z toho fóra, sem se vždycky dozvěděl, to co se pak stalo skutečností a vývojáři, to do hry dali nebo nedali, takže fórum je pro mně dost věrohodné. Tak nevim no...

Editováno: 22. 10. 2017 v 22.35

Nahlásit nevhodný obsah

20884991
Lex_ napsal 22. 10. 2017 v 19.15

Wumitai: pevně doufám že né...

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 21. 10. 2017 v 18.40

tam snad bude i nějaký klasický pvp, nebo sem to četl špatně ? teď nevim

Nahlásit nevhodný obsah