Na Dreams se usilovně pracuje, říká Sony

2. listopad 2017 13:26 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Opět se ještě jednou vraťme ke konferenci Sony na Paris Games Week. Mezi našimi tipy, co by se mohlo na show objevit, byla i zajímavě vypadající hříčka Dreams od Media Molecule. Ta je ve vývoji už dost dlouho, dokonce tak dlouho, že jakákoliv její na neúčast vyvolává otázky, jestli její vývoj vůbec pokračuje. Nebojte se, pokračuje.

To je jednoduché sdělení Michaela Denny, viceprezidenta Sony Worldwide Studios. „Dreams je neustále ve vývoji a stále je to velice zajímavá hra,“ řekl v rozhovoru pro VG247. „Jsme velkými fanoušky všech her, které za sebou Media Molecule má. Dreams je taktéž velice úžasné a stále se na něm pracuje, neustále dělá pokroky a až o něm budeme mluvit příště, určitě vás nadchne,“ dodal.

Kromě klasických ujištění Denny prozradil, že se Dreams objeví možná dříve, než bychom čekali. „Bude to ohromné. Hodně jsme toho už ukázali. Ale až se s Dreams vrátíme – což bude velice brzy, aniž bych vám řekl nějaké datum – tak to bude stát za to.“

Nechme se překvapit. V každém případě už to trvá nějak dlouho, a to u podobných titulů nikdy není dobrá zpráva. Nesmíme ale zapomínat, že máme před sebou PlayStation Experience, eventuálně The Game Awards, a tak má Sony stále spoustu prostoru k manévrování.  

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20851787
zlovkvetinaci napsal 2. 11. 2017 v 17.56

Holt je to ambiciózní záležitost. Já si rád počkám.

Editováno: 2. 11. 2017 v 17.56

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 2. 11. 2017 v 15.44

Pamatujete na oznámení PS4? Když tam tvůrci hráli s paňďuláky na kytary s pomocí PS Move ovladačů? Kdo by si tehdy pomyslel, že hru neuvidíme ani za čtyři roky.
Tak snad nebudou Dreams hrobníkem studia.

Editováno: 2. 11. 2017 v 20.48

Nahlásit nevhodný obsah