Další DLC pro Destiny nás vezme na Mars

29. prosinec 2017 15:34 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Curse of Osiris nejen, že situaci Destiny 2 nezlepšilo, ale dokonce ji v mnoha ohledech zhoršilo. Activision tak kvůli svým rozhodnutím není zrovna nejpopulárnější herní společností dneška. Bude těžké situaci krotit a vyřešit ji ku spokojenosti všech hráčů. Další pokus pravděpodobně Activision a vývojáři z Bungie dostanou v březnu.

Další rozšíření totiž pravděpodobně v březnu vyjde a ponese název Gods of Mars. Alespoň to vyplývá z úniku na americkém a japonském PlayStation Store. Ačkoliv byla stránka okamžitě stažena, na Redditu se screenshoty uchovaly. Rozšíření podle popisu nabídne lokaci zvanou Frigid Vale of Mars. V ní nás bude doprovázet Ana Bray na cestě k poražení Charlemagna a osvobození Rasputina.

Stejně jako předchozí DLC, i Gods of Mars nabídne nutný obsah ve formě nových zbraní, nové zbroje, příběhové mise, multiplayerové mapy, nepřátele a v neposlední řadě bossy. Na další informace kromě relativně fádního popisu si budeme muset počkat. Náplň nového DLC je samozřejmě jedna věc, ale nová lokace a další příběhové mise současnou podobu hry nespraví.

I přes kritiku hráčů jsou ale i tací, kteří si druhé Destiny dosyta užívají. Možná by chytlo i vás. Proto si jej můžete zakoupit na Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 3. 1. 2018 v 09.30

AŤ žijí GAMES AS SERVICE. To nejlepší, co nás mohlo potkat !

Zbyde ze hry něco až se jednoho dne odpojí servery ? Nebo jen nehratelné torzo ?

Editováno: 3. 01. 2018 v 09.34

Nahlásit nevhodný obsah