Fornite by mohl zamířit i na Nintendo Switch

30. leden 2018 14:54 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Jestliže je on-line akce Fortnite vaším šálkem kávy a rádi tento titul na své takzvaně velké a tradiční konzoli či PC hrajete, tak není co řešit. Na straně druhé tu však máme hráče s konzolí Nintendo Switch, kteří minimálně v případě tohoto titulu mají smůlu. Navždy by tomu ale takto být přeci jen nemuselo.

Samotná tvárnost a multiplatformní charakteristika enginu Unreal by tomu ostatně mohla nahrávat, mnohem vypovídající je však aktuálně komentář kreativního ředitele celého týmu Epic Games.

Mustard byl dokonce totiž až tak aktivní a optimistický, že na Twitteru v odpovědi fanouškovi existenci hry pro Nintendo Switch rovnou velmi nenápadně přislíbil.

Samozřejmě podobnou zprávu nelze považovat za jakoukoli formu oficiálního oznámení, nicméně jedná se o zajímavý příslib, do budoucna, co říkáte?

Tak jako tak by v případě Switche bylo zajímavé sledovat další snahy týmu Epic o multiplatformní on-line hraní. V tomto týmu jsou totiž zastánci této funkcionality a nejednou se jim již povedlo hráče na obou platformách spojit. A jak vidno, nic zásadního se díky tomuto milému omylu nestalo.

Zdroj: Destructoid, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20895689
drzacek napsal 30. 1. 2018 v 15.34

TBohdan: Jestli se nepletu tak playstation taky ne :)

Nahlásit nevhodný obsah

3926087
TBohdan napsal 30. 1. 2018 v 15.32

to se muze stat maximalne az ve fortnite verzi 1.0. Nintendo nikdy nemelo zadny early acces program...

Nahlásit nevhodný obsah