CD Projekt Red míří na E3. Přiveze Cyberpunk?

9. únor 2018 14:47 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Dosud se jen spekulovalo, ale ruku na srdce, tak nějak jsme stejně tušili, že jde spíš o fakt. A pokud někdo váhal, tak teď už nemusí. Polský CD Projekt se opravdu chystá na E3. A jelikož má svém portfoliu prakticky tři hlavní hry – Zaklínače, Gwent a Cyberpunk 2077 – z nichž očekáváme informace jen o jedné, je jasné, oč půjde.

Informaci o účasti CD Projekt Red na losangeleském výstavišti přinesly internetové stránky přímo veletrhu E3. Očekáváme proto, že polští vývojáři a vydavatelé v jednom nám právě na E3 odprezentují Cyberpunk v plné parádě. Samozřejmě je stále určitá pravděpodobnost, že se do LA vydávají kvůli Gwentu, který je v betě, na druhou stranu v souvislosti s předchozími úniky o přítomnosti hry u pobřeží Pacifiku nemáme příliš pochybností.

Ostatně o hře jako takové toho moc nevíme. K jejímu oznámení došlo už před pěti lety skvělým trailerem s ještě lepší hudbou, ale Cyberpunk je stále stejně neurčitý jako tehdy. Několikrát se spekulovalo na konto přítomných mechanismů, CD Projekt ale stále vše drží bezpečně pod pokličkou.

Jedno je jasné. Přítomnost společnosti je dalším důvodem, proč se na červnový kalifornský největší herní veletrh těšit i tento rok. Pomalu bychom měli začít připomínat, že i my budeme u toho a že vy byste měli být u toho s námi. Jak moc silné pokrytí budeme mít ale bohužel nezáleží jen na nás, ale i na našem donate programu. Podrobnosti se dozvíte v dnešním článku.

Ještě nějaký čas si budeme muset připomínat letitou ukázku. Pokud už si jí ani nevybavíte, můžete se na první trailer podívat níže. Doufejme, že se ale zanedlouho dočkáme něčeho trochu novějšího.

Zdroj: E3

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876978
Dr.One napsal 12. 2. 2018 v 10.39

Masarkavtrenyrkach: Spekuluje se o hratelné ukázce.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 9. 2. 2018 v 14.57

Uvidíme nový renderovaný trailer? S informací, že na další informace je zatím příliš brzy? Nebo snad bude trailer končit hláškou "Fall 2018", kdy vyjde další renderovaný trailer?
http://cdn.thedailystar.net/sites/defau…

Editováno: 9. 02. 2018 v 14.57

Nahlásit nevhodný obsah