Onrush se připomíná tepajícím trailerem

21. únor 2018 14:32 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Jestliže si stýskáte po sérii Motorstorm, jejíž dosud poslední díl s podtitulem Apocalypse oslaví zanedlouho již sedmé narozeniny, a zároveň vás nechalo v klidu včerejší oznámení remasteru Burnout: Paradise, mohl by vás zaujmout projekt Onrush. O zběsilé tempo a pompézní bouračky v něm totiž zjevně nebude nouze.

Aspoň takový dojem budí nový trailer, na nějž se může podívat níže. Onrush vzniká v dílnách slovutných Codemasters, tedy autorů serie Colin Mcrae Rally (později Dirt) nebo aktuálních správců značky F1. Na hře pracuje konkrétně tým z britského Cheshire, který byl dříve znám pod jménem Evolution Studios. A právě tady se kruh uzavírá, Evolution se totiž v minulosti blýskli zmíněnou sérií Motorstorm a také po dlouhou dobu jediným exkluzivním závodním titulem pro PlayStation 4, tedy DriveClubem. Onrush ale bude především arkádovým ježděním, kde pravděpodobně využijete hlavně ostré lokty.

Hra má hráčům poskytnout zejména pocit z nespoutané rychlosti, do extrémů vyhnané efekty a zábavnou hratelnost. V průběhu jízdy se snažíte naplnit ukazatel RUSH, který vám následně umožní extrémní zrychlení a navýšení síly, takže ze svých protivníků snadno naděláte plechovou sekanou.

Onrush nabídne osm tříd vozidel, každá samozřejmě s unikátními jízdními vlastnostmi, stylem, výhodami a zápory. Ve hře nejde o to, zda dojedete první skrz cílovou pásku, ale hlavně o to, jak se v průběhu závodu budete bavit a jako podívanou předvedete. Hra vyjde 5. června letošního roku na PS4 a Xbox One. Pokud si hru předobjednáte, můžete se v květnu zůčastnit uzavřené bety.

Zdroj: AllGamesDelta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 21. 2. 2018 v 21.39

Tak bude mať Codemasters vlastný Motorstorm... Zaujímavé, že posledná závodná hra, ktorá ma na PS4 fakt bavila a nechal som v nej XY hodín, bola DriveClub a potom dlho dlho nič, a zrazu mi vyjdú hneď dve hry v krátkom časom rozostupe, na ktoré sa fakt teším - Onrush a remaster Burnoutu. A obe budú ideálne aj na party hranie, takže za mňa super!

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 21. 2. 2018 v 17.33

Jen taková neplodná zpověď: S pokrokem v grafice, co se realističnosti týče, neubráním se při sledování traileru úváhám o krutých, bolestivých a vpravdě brutálních zraněních a smrtích řidičů těch aut a motocyklů.

Nahlásit nevhodný obsah