Zahrajte si v Monster Hunter: World za Aloy

28. únor 2018 16:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Dříve avizované propojení značek Monster Hunter: World a Horizon Zero Dawn je konečně tady a již ode dneška lze v Monster Hunter: World narazit na úkoly, které zpřístupní unikátní vzhled postavy i nový prvek výbavy v podobě známého luku. V případě zájmu je však zapotřebí pospíchat, věčná tato příležitost totiž rozhodně není.

Nabídka se v tomto případě týká z pochopitelných důvodů pouze majitelů PlayStation 4 verze hry, charakter této události však poukazuje na to, na co se mohou těšit i hráči na platformách druhých. Tyto události totiž budou vždy časově omezené, ve hře však budou rotovat a jestliže tedy kdokoli Aloy v následujících dvou týdnech nestihne, tak ten se dočká ještě někdy v budoucnu.

Nutností pro start tohoto eventu je každopádně mít postavu minimálně na jedenácté úrovni (tzv. Hunter Rank). A pokud toto hráči splní, tak potkají ze základní hry známou bestii jménem Anjanath. V tomto případě však doroste do dosud netušených rozměrů tak, aby odkázala imponovat i hráčům akčního Horizon.

Více už se ale můžete dozvědět například na blogu PlayStation, kde naleznete příspěvek od producenta Capcomu. Jako jindy i dnes pochopitelně platí to, že na Xzone naleznete oba zmíněné tituly, tedy jak Horizon Zero Dawn, tak i pro dnešní zprávu důležitější Monster Hunter: World.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
15476429
Predator5552 napsal 1. 3. 2018 v 19.46

Super. Každý dálší možnost je fajn. Když ten vzhled někdo nechce ať ten úkol neplní. Hotovo.

Nahlásit nevhodný obsah

20896522
RomiDush napsal 1. 3. 2018 v 08.31

RuThaN: Tak nějak to vidím i já... salát je dobrej, guláš taky, ale dohromady to není moc extra kombinace...

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 1. 3. 2018 v 02.59

Ja tyhle crossovery nestasim, prijde mi to jak braborovyho salatu s kaprem zamichat jeste trochu gulase, protoze je pres taky dobrej..
Imersivita herniho sveta je pak uplne pryc.

Editováno: 1. 03. 2018 v 03.00

Nahlásit nevhodný obsah