Horizon již oslovil přes 7 milionů hráčů

8. březen 2018 13:15 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Pro tým Guerilla Games byl start nové IP v podobě Horizon Zero Dawn poměrně velkou událostí a jednalo se také o značný úspěch. A to momentálně stvrzují novým videem, informací o prodejích a nakonec také přehlednou infografikou, která v ucelené podobě představuje některé významné cifry vypovídající o celkové oblíbenosti hry.

Přiložené video je každopádně retrospektivním pohledem na to, co tento tým se hrou vlastně dokázal a je výpovědí fanoušků i ostatních vývojářů o tom, co si o hře myslí a jak na ně v prvních chvílích tento titul vlastně zapůsobil.

Kromě titulků z médií se tak můžete dozvědět o dojmech, mezi než spadá chvála adresovaná světu hry, obrovským strojům, ženské hrdince i fantastické grafické stránce hry. A své k tomu má mimo jiné co říci například i zkušený Hideo Kodžima, který o apokalyptických příbězích ví své, a další vývojáři z ostatních týmů.

Celkově jde o ohlédnutí naplněné zejména těmi pozitivními ohlasy a jen takové drobné poplácání se po zádech. Řada ocenění za hru roku však dává tvůrcům plné právo svoji práci patřičně chválit. Ostatně více než 7,5 milionů hráčů na jediné platformě o tom již jistě ví své.

Přiložená infografika nadále odhaluje, kterak tou nejoblíbenější zbraní hráčů je luk a stejně tak z ní lze vyčíst například i to, které potvory ve hře umíraly nejčastěji a které byly naopak nejčastějším důvodem skonu hráčů.

A pokud jste snad ještě do hry nenaskočili a současné informace vám připadají atraktivní, tak si určitě nenechte ujít možnost zakoupení základní i zkompletované edice hry s přídavkem The Frozen Wilds. Obojí naleznete například na eshopu Xzone.

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911517
Pavel1893 napsal 8. 3. 2018 v 17.11

Na to že lidí chtějí nejvíce hrát online crossplay multiplayerové hry,se to číslo dá nazvat celkem slušným počinem,když je to pouze na PS4 :-).Čím pak to asi bude ?

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 8. 3. 2018 v 14.07

jo jo dneska sem koupil :)

Nahlásit nevhodný obsah

20921970
mikewalker.73 napsal 8. 3. 2018 v 13.39

Zatím top hra pro ps4 pro mne

Nahlásit nevhodný obsah

15916702
Merengues9 napsal 8. 3. 2018 v 13.26

Na exkluzivitu skvělé číslo.

Nahlásit nevhodný obsah