Kochejte se tísnivými obrázky z Plague Tale

8. březen 2018 16:15 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (3)

Před pár týdny jsme vás v poměrně obsáhlé novince informovali o velice slibně vypadající připravované atmosférické hře nazvané A Plague Tale: Innocence. Tehdy navíc uniklo několikaminutové gameplay video, ze kterého tíživá atmosféra jen sálala, nicméně video bylo bohužel rychle staženo.

Naštěstí nyní tvůrci oficiálně vypustili do světa několik zánovních screenshotů, které pocházejí ze stejné části, jako zmiňovaná stažená ukázka a krysami zamořenou atmosféru zmaru tak můžou nasávat i ti, kdo video neviděli.

Příběh nezletilé sourozenecké dvojice, dívky Amicie a mladšího Huga, se bude odehrávat ve středověké Francii roku 1349 a stěžejním prvkem této silně příběhově zaměřené akční adventury budou hádanky a překážky založené na spolupráci ústředních postav. V cestě na útěku před inkvizicí budou hrdinům stát nejen lidští protivníci, ale hlavně hrůzu nahánějící houfy krys.

O dětskou nevinnost sourozence také připraví nutnost vyrovnat se hromadami lidských těl, Francie se totiž toho času nachází ve válce s Anglií. Děti nebudou mít k dispozici na svou obranu žádné zbraně hromadného ničení a budou tak nuceny spoléhat se na vlastní důvtip, prak a přirozenou hrůzu krys z ohně.

A Plague Tale: Innocence vypadá nesmírně zajímavě, nejen co do příběhového zasazení a pořádně pošmourného naladění, ale ke všemu je velice pohledná. To můžete z přiložených obrázků ostatně posoudit sami. Těšit se mohou majitelé PS4, Xbox One i PC někdy v průběhu roku 2019.

Zdroj: FB vývojářů, PushSquare

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875821
Mighty napsal 8. 3. 2018 v 16.45

Prezentační tech demo bejvá vždycky pěkně nablejskaný :)

Nahlásit nevhodný obsah

20803914
Katka Stuchlíková napsal 8. 3. 2018 v 16.39

Kubaxx: Myslím si, že je to opravdu ze hry, protože ta hratelná ukázka vypadala dost podobně. Zírala jsem na ni s otevřenou pusou :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 8. 3. 2018 v 16.26

Jestli je to skutečně ze hry tak to vypadá náramně.

Editováno: 8. 03. 2018 v 16.27

Nahlásit nevhodný obsah