Days Gone vyjde až v roce 2019

9. březen 2018 19:16 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (25)

„Na které hry se těšíte nejvíce?“ Oblíbená otázka, na kterou je ale až překvapivě těžké odpovědět. Těch her je letos nějak hodně, jedna lepší, jak druhá. Možná jich je až moc. Co třeba nějakou vyřadit? Jak se zdá, ne všechny hry, které jsme mysleli, že letos vyjdou, se opravdu na trhu letos objeví. To platí například o akčním Days Gone pro PlayStation 4.

Days Gone je survival horor, který jsme poprvé viděli už na předloňském veletrhu E3. Od té doby jej netrpělivě vyhlížíme. Loni se v rámci konference neobjevil, a tak bylo jasné, že do dalšího ročníku hra určitě nevyjde. I když kdo ví, jak je to nakonec se slibem Shawna Laydena, jelikož to samé se nepovede pravděpodobně ani Spider-manovi od Insomniac Games.

Zpět k novince studia Bend. Letos se Deacon St. John v Los Angeles s jistotou objeví. Podle nových indicií si ale na vydání v letošním roce můžeme nechat zajít chuť. Dle oficiálně karty hry PlayStationu totiž novinka sklouzla na rok 2019. Bez žádného dalšího oznámení se rok 2019 objevil u oficiálního data vydání.

Sony tak dojíždí na to, kolik her a s jakým předstihem je všechny odhalila. Předloňská konference díky tomu byla jedna z nejlepších za poslední roky, ale už loni jsme toho nového příliš neviděli a letos reálně hrozí, že situace nebude jiná. Bezprostředně před ní vychází dvě hry, God of War a Detroit, které se mohou připomenout, a pak opět uvidíme zmíněného Spider-mana, probírané Days Gone a nebo očekávaný projekt Hidea Kodžimy Death Stranding. Připočteme-li například Ghost of Tsushima, pomalu máme kompletní složení.

Days Gone ale stále může být jarním tahákem roku 2019. Hru pohání Unreal Engine 4 a každá další ukázka značí, že je oč stát, i přes to, že Bend Studio příliš zkušeností z posledních let a AAA produkce nemá. Naposledy totiž vyvíjelo hry pro Vitu. Pokud jim ale stejně jako my věříte, můžete si Days Gone předobjednat. Využít můžete nabídky Xzone.cz.

Zdroj: PSU

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911257
uprocker napsal 10. 3. 2018 v 08.07

martinbucek: to by bylo super

Nahlásit nevhodný obsah

20877290
martinbucek napsal 10. 3. 2018 v 01.49

takze to znamena, ze tlou 2 vyjde tento rok a aby si nekonkurovali, novacik musel ustupit

Nahlásit nevhodný obsah

20911257
uprocker napsal 9. 3. 2018 v 22.50

Ja jsem rad, že se mužu na neco tešit. Jen at oznamujou , Klidne i na nekolik let dopredu, vzdyt je stale co hrat.

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 9. 3. 2018 v 19.37

Sakra, na tohle jsem měl fakt chuť!! Aspoň, že už vyjde to RDR2!!

Nahlásit nevhodný obsah