Neil Druckmann z Naughty Dog povýšil

12. březen 2018 16:06 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Do vydání napínavého dobrodružství The Last of Us: Part II sice ještě nějaký ten pátek zbývá, již nyní se ale každopádně dozvídáme o personálních změnách v týmu a o tom, kdo má vlastně vývoj tohoto očekávaného pokrčování pod palcem.

Předně se dozvídáme, že kreativní ředitel čtvrtého Uncharted, Neil Druckmann, v rámci týmu povyšuje a stává se viceprezidentem Naughty Dog. I přes tento posun v hierarchii týmu však prý stále bude údajně klíčovou postavou nejen týmu samotného, ale především také vývoje zmíněného titulu.

Na post vedoucích vývoje se každopádně posunula dvojice Anthony Newman a Kurt Margenau, která je v týmu od dob druhého dílu Uncharted a která po dlouhou dobu působila v pozici vedoucích designérů. Na těchto postech se v rámci druhé části The Last of Us každopádně objeví Emilia Schatz a Richard Cambier. Oficiální příspěvek pojednávající o těchto změnách můžete nalézt zde.

A jak se jim celkově povede, to teprve budeme moci posoudit, datum vydání jako takové nicméně prozatím stále ještě neznáme.

Zdroj: VideoGamer.com, tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!