Stat of Decay 2 nebude mít mikrotransakce

12. březen 2018 13:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Krátce po oznámení konkrétního data vydání nemrtvé akce State of Decay 2 se k nám dostává další zajímavá informace úzce spjatá s obsahem hry. A ta momentálně spočívá v oznámení tom, že vývojáři opustili od idey implementace mikrotransakcí.

Názory na existenci mikrotransakcí jako takových se poměrně hodně různí, a zatímco jiní je vítají jako možnost zlevnění základních edic hry (či rovnou jejich vypuštění zcela zdarma), tak jiní je nemohou ani vystát. A ve svých argumentech mohou například narážet na uměle zpomalený postup či vytváření bariér v přístupnosti obsahu tam, kde vůbec smysl nedávají. Nikoli však v případě tohoto titulu.

State of Decay tedy každopádně půjde proti proudu moderní doby a žádné další mikroplatby nepřinese. To však pochopitelně neznamená, že se hráči nedočkají obsahově významnějších rozšiřujících balíčků (DLC), o jejich konkrétní podobě však prozatím žádné hmatatelnější informace nemáme.

Hra nicméně dorazí již 22. května a pozvat vás můžeme klasicky na Xzone, kde naleznete možnost předobjednávky edice hry pro Xbox One.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!