Far Cry 5 se připomíná posledními videi

26. březen 2018 10:53 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Sérií posledních upoutávek láká Ubisoft k již zítřejšímu vydání ambiciózní akce Far Cry 5, ke které vám, jen tak mimochodem, dnes přineseme také vlastní recenzi. Jestliže tedy stále ještě tápete, tak si určitě tato videa nenechte ujít.

Z těch lze nejen nasát celkovou atmosféru hry a nahlédnout do podnebím nám povědomé americké krajiny, ale lze v nich pochopitelně také spatřit i další možnou náplň hry. V tomto případě lze navíc spatřit ukázku nejen akční složky hry, ale rovněž také doprovodných aktivit.

Mezi ty patří různé adrenalinové sporty i poněkud rekreačněji laděné rybaření, hlavní složkou hry však pochopitelně i nadále zůstává zejména likvidace náboženských fanatiků a jiných zbloudilých duší.

A v případě zájmu o tuto bohulibou činnost pak určitě můžete zavítat například na eshop Xzone, kde naleznete jak hru, tak pochopitelně i doprovodné reklamní předměty.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 26. 3. 2018 v 13.41

marosho: To je problém každých pre-order bonusů. Já si takhle dokurvil Deus-Ex a Bordelands 2, jelikož sem měl od začátku zbraně, které převyšovaly vše,co se dá najít na začátku najít. Což byl v případě Borderlands 2 výrazný problém, jelikož hru pohání sbírání lootu, já neměl co sbírat. Moje zbraně byly jednu třetinu hry lepší, než vše co se dalo najít. Rádoby bonusy na začátku hry nejsou nic jinýho než v podstatě cheaty, které značnou část hry dokurví a narušují balanc hry. "Mě to nebaví, je to moc jednoduchý" pak může nastat ani se člověk nenaděje.

Nahlásit nevhodný obsah

20872214
Malekith napsal 26. 3. 2018 v 11.02

Už mám od včerejška staženo, krásně Gold edice a v noci se jde na to :-)
Jen teda souhlasím s Pavlem, který v hPodu narážel na trošku problém, že bonusy, které máme nám trošku kazí začátek hry... No zkusím odolat jak jen to pujde :D

Nahlásit nevhodný obsah