Do GTA V míří Loupež po italsku

18. duben 2018 10:55 / Vojtěch Wantulok / Novinky / Diskuze (6)

Netrvalo dlouho a Rockstar přichází s dalším obsahem pro neusínající online režim v GTA V. K mání je zbrusu nový mód, auta nebo hned několik závodů. Vše je samozřejmě doplněno zdvojnásobenými odměnami v podobě místní Los grandthefautovské měny.

Největší novinkou rozhodně bude nový mód pro čtyři hráče zvaný Vespucci Job, což je taková GTA adaptace honičky z Loupeže po italsku. Dva týmy se proti sobě spustí napříč ulicemi kolem pláže - jeden tým bude v roli "zlodějů" prchat v autech alá Mini Cooper z výše zmiňovaného filmu, zatímco tým druhý se je bude v policejních autech snažit polapit a zabránit jim v dosážení checkpointu v požadovaném čase. Hraním nového módu si až do 23. dubna přijdete na dvojnásobné odměny.

Ani v tomto rozšíření a dávce nového obsahu nebudou chybět nová auta. Třeba super vytuněný americký hatchback Vapid Flash GT, který bude k dostání v obchodě Legendary motorsport, Issic Clasic (Mini Cooper) z Vespucci Job nebo po zuby ozbrojený vrtulník přizpůsobený přistávání na vodě.


Seznam slev:

Autmobily

  • Karin 190z -- 25% off
  • Vapid Hustler -- 25% off
  • Albany Hermes -- 25% off
  • Phantom Wedge -- 35% off

Zbraně

  • Všechny zbraně na blízku -- 25% off
  • Vesty -- 25% off
  • Trhaviny (Explosives and Throwables) -- 25% off

Jak je vidno, Rockstar s přidáváním obsahu určitě jen tak skoncovat neplánuje a pokud jste ještě online svět slavného GTA V neokusili, nebojte se naskočit. Hra GTA V je kromě konzolí starší generace dostupná i na PC, PS4 a Xboxu One, zakoupit si jí můžete v obchodě Xzone.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 19. 4. 2018 v 07.51

Twice: Brands zůstávaj bez ohledu na universe ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 19. 4. 2018 v 07.05

Miami Vice: Myslím že to až moc řešíš.

Navíc by sis měl uvědomit jeden základní fakt, GTA: San Andreas je zasazeno v 3D universe a GTAV se odehrává v HD universe. Jsou to úplně odlišné světy s vlastním lore/historií

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 19. 4. 2018 v 03.55

luckx13: Auta JSOU hlavní náplní hry. Auta a ujíždění před policií. Vždyť je to i v názvu hry. Možná, že GTA hry mají i spoustu obsahu mimo auta, ale žádná jiná část hry není tak propracovaná jako auta, honičky s autama, stunty s autama, úprava aut, poškození aut, aranžování aut pro fotky, schopnosti aut atd.

Vyndej z GTA auta a 99% hráčů o to Grand Theft Whatever nebude mít zájem. I přes ten fakt, že GTA není simulátorem, tak i tak má nejzábavnější fyziku chování aut v open world hrách a o to jde. Koho bavilo řídit ve Watch Dogs, ve Sleeping Dogs, v Just Cause!? Málokoho. Dalším tahounem GTA je pak střelba, ale ta už není tak zábavná, ale pomáhá jí to, že ty GTA města jsou pro tenhle typ přestřelek a GTA gunplay vytvořený a dohromady to pak celkem dobře funguje a působí. Ale už u těch zbraní nevidíš takovej důraz na detaily a různorodost jako u těch aut. GTA je prostě hlavně o autech a kvéry včetně všeho ostatního jsou až na druhým místě.

Však se podívej na GTA: Online - přidali do toho kdeco, ale auta jasně a s přehledem vedou, protože o ně lidi nejvíc stojej a tím pádem jim taky nejvíc vydělávaj. Nevím co je pro Tebe osobně hlavním prvkem GTA, ale ono to je vlastně jedno, protože ať řekneš cokoliv, tak to auta stejnak nepřebije. Pochop, nikdo si nekupuje GTA, aby se vozil mastnou tyčí. Když chceš jet sockou, tak můžeš kdykoliv v reálu, ale zkus udělat chase jak v Reality TV a asi to dobře nedopadne a právě tenhle aspekt lidi nejvíc táhne - honičky a kličkování provozem, ručka do zatáček, skoky přes rozpadlý mosty, nárazy bokem do ostatních aut, couvání zatímco střílíš na pronásledující policejní vozy, vyskakování z auta těsně před nárazem do stojanů na benzínce...

Fake auta - ano to sice jsou fake auta, ale hodně si berou ze skutečnýho světa, tak proč ty názvy nemít konzistentní? Například ekvivalent Volkswagenu je v GTA Bürgerfahrzeug aka BF, což je povedenej název, tak proč se nedržet týhle šablony a trefně nepojmenovat vše co paroduješ? Když už parodie, tak pořádně!! A nejde jen o to bejt vtipnej a výstižnej, jde i o to Vehicle Lore. Ani ve světě jako je GTA nemůžeš hodit název z Nissanu Sunny GTi na Ford Focus a tvářit se, že to je v pohodě. Bohužel v reálu Dacia naprosto bez respektu ukradla jméno Duster muscle caru od Plymouthu a do dnešního dne mi to leží v žaludku!!

Prostě to maj dělat kvalitně a ne jak banda lidí, kterým jsou auta ukradený. Od dob GTA: SA byl, je a navždy Nissan Sunny GTi bude Flash a Ford Focus měli pojmenovat Zoom, protože to prostě dává největší smysl. GTA by se o auta mělo starat s maximální péčí, protože ty auta to GTA dělaj!!

Nahlásit nevhodný obsah

20876046
luckx13 napsal 19. 4. 2018 v 01.48

Miami Vice: hra jejiz hlavni naplni jsou auta...... nejsou a nechapu jak muzes napsat nepresnosti kdyz jsou to fake auta:-DD oni si muzou pojmenovat co chtej jak chtej, vymysli hru a muzes si v ni veci taky pojmenovat podle sebe..

Jen dotaz na prepisovace clanku, opravdu budou zbrane na blizku?

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 18. 4. 2018 v 16.56

Vapid Flash GT...tohle je typickej Cockstar!! Oni prostě nemůžou bejt konzistentní!! V GTA: San Andreas byl Flash inspirovanej převážně Nissanem Sunny GTi a teď tady v GTA: V přiřaděj název Flash k Vapidu, což je GTA ekvivalent Fordu...proč tohle nový auto prostě nepojmenovali Vapid Zoom, když vychází převážně z Focuse a Fiesty, proč!?!?!? Tohle mě neskutečně vytáčí!! A rozhodně to není poprvé co se tohle stalo!! Vždyť člověk si s těma fake názvama může tak dobře pohrát a oni to takhle odbydou...

Když mám Focuse, tak ho pojmenuju Zoom. Když mám Challengera, tak mu budu říkat Contender, když mám Lancera, tak se hodí Spearman anebo Pikes, když mám tahač MACK, tak hned píšu BIG, když mám Insignii, tak třeba Icon, ne? A to jsem to tady vymyslel za 30 sekund, takže by to šlo ještě líp určitě.

Některý ty lidi, který Rockstar zaměstnává fakt tam jako nemaj co dělat. Hra jejíž hlavní náplní jsou auta a oni tam maj takovýhle nepřesnosti. Nepřítomnost licence na skutečný auta přece neznamená, že parodii na Focuse jen tak pojmenujou podle parodie na Sunny GTi. To je zase Vehicle Lore jak dobytek...

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 18. 4. 2018 v 13.46

Je to je náhodička, včera jsem se zrovna koukal na film z roku 2003 :-)

Nahlásit nevhodný obsah