V červnu vyjde update Minecraftu pro Switch

13. květen 2018 08:47 / Tomáš Tureček / Novinky / Diskuze (0)

Pro všechny milovníky kostičkovaného světa Minecraftu, kteří si hru užívají na poslední konzoli od Nintenda, máme dobrou zprávu. Už brzy si svá dobrodružství a stavění vzdušných, pozemních i podzemních zámků, či čehokoliv jiného, budete moci vychutnat i s kamarády, kteří Switch nevlastní. 21. června totiž Minecraft obdrží update, který Switchi umožní hraní napříč platformami, s vyjímkou PlayStation 4.

Update na Bedrock verzi hry bude k dispozici zdarma pro všechny vlastníky hry a kromě možnosti cross-platformního umožní hráčům přístup na Minecraft Marketplace, kde bude možné za měnu Minecoins nakoupit všemožné skiny, texture packy a mapy vytvořené komunitou. Dále Switch verze nově získá podporu achievmentů a Gamescore a k dispozici bude také Super Mario Mash-up Pack, který nabízí vývojáři připravený svět ve stylu Super Maria, exkluzivní skiny, textury a hudbu.

Pro ty, kteří zatím hru nevlastní, ale uvažují o její koupi, bude Minecraft dostupný za nezměněnou cenu včetně zmíněného updatu. Je škoda, že cross-platform nebude dostupný i pro PS4 verzi hry, Sony se však neustále zdráhá tuto možnost zpřístupnit v rámci konzole Xbox One.

Vývojáři z Mojangu již usilovně pracují na dalším updatu hry, jehož datum ale prozatím nebylo oznámeno. Měl by nést název Aquatic a přinést do hranatého světa vraky lodí, korálové útesy, nebo například delfíny. Minecraft tedy rozhodně neřekl své poslední slovo. Hru si můžete zakoupit na eshopu Xzone.cz

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!