Minecraft se potápí do hlubokého moře

21. květen 2018 11:45 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

V kostičkovaném světě Minecraftu se hráči musí pořádně nadechnout, aby se mohli potopit do nejhlubších končin svého vlastního světa. Dočkali jsme se totiž první vlny úprav zaměřených na vše okolo vody. Druhá a zároveň poslední vlna Aquatic updatu nás teprve čeká.

Švédské studio Mojang svůj počin Minecraft nepřestává vylepšovat a pravě dnes jsme se dočkali updatu Aquatic na PC, Xboxu One, mobilech, HTV Vive, Gear VR a platformách pro smíšenou realitu. Ten je zcela zdarma, avšak konzole PlayStation 4 a Nintendo Switch si na něj budou muset ještě nějakou dobu počkat. Stejně tak majitelé Java verze na PC ještě budou muset chvíli vydržet.

Až se znovu potopíte do moře modrých kostiček, neuvidíte jen pusto prázdno, ale žijící svět plný ryb, delfínů, rostlin, korálů a dokonce i pokladů. Nechybí ani mořské řasy, ledovce, vraky lodí, ruiny, 8 nových achivementů nebo nová animace plavání při "sprintování" ve vodě. Celý seznam změn najdete vypsaný na oficiálních stránkách.

Ačkoliv oficiální zdroje o konkrétním datumu druhé vlny změn mlčí. Nechme se tedy překvapit. Minecraft si zatím můžete pořídit na Xzone.

Zdroj: Oficiální stránky hry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922539
stanislav.puffler napsal 22. 5. 2018 v 07.05

Vodní svět je good idea, jen si počkat na pecko nebo se konečně dokopu k xboxu. Btw, znáte pixelový svět Pixie Crew? Mrkněte na https://www.pixiecrew.cz/minecraft-moda/

Nahlásit nevhodný obsah

4353507
sstrider napsal 21. 5. 2018 v 16.07

stitch123: Já čekám až na super duper grafiku. Doufám, že se na E3 dozvíme přesný termín vydání. Ale tohle taky vypadá velmi zajímavě

Nahlásit nevhodný obsah

20859570
stitch123 napsal 21. 5. 2018 v 13.33

Že bych se po letech vrátil k Minecraftu? Tohle vypadá zajímavě.

Nahlásit nevhodný obsah