Soulsovka Code Vein vyjde na konci září

5. červen 2018 10:35 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Code Vein je dalším projektem, který se snaží zaujmout všechny příznivce studia FromSoftware a díla Hidetaky Mijazakiho. Jeho přidanou hodnotou jsou upíří, kteří lační po krvi a anime stylizace. My měli možnost novinku od Namca hrát, a první minuty byly i přes zajímavé zasazení docela přízemní. Ale plná hra se může samozřejmě rozvinout. Ale kdy?

Dlouhou dobu nebylo zřejmé, kdy se Code Vein dočkáme. Bandai Namco mohlo počkat na E3 a tam představit datum vydání s plnou parádou. Stejně jako další vydavatelé ale i japonská společnost odhaluje své karty s předstihem. Datum 28. září se po výročí vraždy svatého Václava, vyvraždění Slavníkovců nebo atentátu z roku 2012 na tehdejšího prezidenta Václava Klause airsoftovou pistolí stane i dnem, v němž vyjde krvavá upírská řež.

K tomu všemu si samozřejmě můžete pustit i trailer, na jehož konci se zmiňované datum objeví. Na základě záběrů se s námi nezapomeňte podělit o váš názor, zda půjde o další repliku slavnějších her, nebo zda má Code Vein šanci prorazit i u pravověrných fanoušků Dark Souls a jim podobným titulům. Code Vein si případně můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 5. 6. 2018 v 17.24

Líbí se mi ty masky s krevními ampulemi na bocích. Připomíná mi to fotbalové pivní čepice
http://www.otletesajandek.hu/nagy/sorsi…

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 5. 6. 2018 v 17.07

Himl já opravdu nevím... Na jednu stranu mě láká nový, netradiční vesmír. Na animé postavičky bych si také jistě zvyknul. Na bujné vnady pochopitelně též :-) ale nesedí mi prostředí... Na všech screenshotech stejné, přihnědlé, fádní prostředí nebo maximálně jeskyně... někde jsem četl, že by variabilní být nemělo a to mě hodně od tohoto titulu odrazuje. Nadruhou stranu mě like DS hry lákají... Tak prostě zatím nevím, no.

Nahlásit nevhodný obsah