A Plague Tale: Innocence v E3 traileru

15. červen 2018 07:00 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Asobo studio vypustilo trailer na připravovanou hru A Plague Tale: Innocence, která nabízí pohled na mimořádně dobře zpracované postavy sourozenců, kteří jsou obklopeni nekonečnými zástupy hlodavců. Potkany od nich drží jen zapálený oheň, ale i ten jednou dohoří.

Přeneseme se do Francouzského království ve 12. století, kdy Černá smrt pustošila lidský druh. Ale to není vše, smrt totiž přináší i všudypřítomné množství potkanů, kteří sežerou vše, na co zrovna narazí. Ačkoliv hra nabídne prvky adventury, akce i stealthu, nepřijdeme ani o srdceryvný příběh dvou sourozenců. Ve středověké Francii se ocitneme coby starší sestra Amicia, která se stará o svého mladšího bratra Huga. Ten je sice malý a v mnohých ohledech potřebuje péči, avšak na druhou stranu vyniká svou inteligencí.

Francouzské Asobo studio stojí za tituly jako Quantum Break, Recore či sérií The Crew. Jedná se tak o zkušené vývojáře, kterým bychom mohli svěřit naši důvěru a očekávat kvalitní zpracování. A Plague Tale: Innocence vyjde příští rok pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, minimální doporučený věk je 18 let.

Zdroj:

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811703
Bohemund napsal 17. 6. 2018 v 13.00

Tady je přímo ukázka hratelnosti, překonávání překážek, pohyb. Jdou tam navolit české titulky.
https://www.youtube.com/watch?v=SIAP3VM_0Sw

Nahlásit nevhodný obsah