Devil May Cry 5 předčí naše očekávání

26. červen 2018 10:09 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (5)

Nový díl série Devil May Cry je spolu s Bayonettou 3 nejočekávanější hrou od Capcomu, která se chystá na příští rok. Fanoušci se ale po prvním traileru obávali o budoucnost značky DMC jako takové. Do toho ale zasáhl ředitel vývoje Hideaki Itsuno, který fanoušky ubezpečuje, že to bude nejen Devil May Cry v té nejlepší formě, ale zároveň předčí veškerá naše očekávání.

Ve speciální epizodě Inside Xbox bylo potvrzeno, že Devil May Cry 5 bude navazovat na poslední číslovaný díl. DMC od studia Ninja Theory tedy půjde stranou. Budeme sledovat příběh Danteho a Nera pár let po událostech čtvrtého dílu. Itsuno také zároveň zmínil, že nový díl bude mít spíše realistickou stylizaci. Toto rozhodnutí prý učinili z toho důvodu, aby značka obstála i v dnešní době v porovnání s konkurencí.

Jestli stále máte o pátém díle nějaké pochybnosti, už za pár měsíců si budete moci vyzkoušet hratelnou ukázku na Gamescomu v Německu a pokud se tam nedostanete, jistě ji najdete i na internetu. Co si budeme povídat, u DMC vždycky záleželo na parádní hratelnosti spíš než na grafice.

Z posledního vydání Famitsu také víme, že hra je momentálně hotová ze 75 % a prý se proti Nerovi s Dantem postaví zatím ten nejsilnější protivník, se kterým se kdy setkali. Vydání DMC 5 by mělo přijít v příštím roce a už nyní si ho můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922354
LurvaLurviCoura napsal 29. 6. 2018 v 21.50

To nové DmC je super přiblížení značce jinému publiku.Kamaradi znají DmC jenom díky ní a žerou to. Hra mě osobně opravdu bavila a její navázanost na dnešní svět je super. Nechápu proč neudělají dalších díl, tohle mělo být moderní Devil May Cry

Nahlásit nevhodný obsah

20877960
TseruMaru napsal 27. 6. 2018 v 09.11

Jestli chtějí předčít moje očekávání, tak by měli vymyslet komplexnější mechanismus, než je v Bayonettě. Takže ne no. :D
Tak snad story.

DmC bylo především brutálně chudý po všech stránkách, proto je to špatný reboot.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 26. 6. 2018 v 17.09

Mitsurugi: tak tak, podle mě bylo DmC poměrně dost dobrý, gameplay plynulej, grafika pěkná, ale fakt ta tlupa uřvanců co tam solily na jeho hodnocení samí nuly, tak nějak přeřvaly ten zbytek a v současnosti je DmC považovaný za ten "špatnej" reboot série, není se čemu divit že se proto rozhodli radši pro návrat a DmC nechat v prachu.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 6. 2018 v 16.06

Masarkavtrenyrkach: Poděkuj uplakánkům, kteří neunesli změnu Danteho účesu.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 26. 6. 2018 v 15.24

Ujistil nás, že předčí veškerá naše očekávání?
Takže, zcela logicky, to bude zklamání.
Tak snad se jen jedná o nešťastný překlad původního výroku někde po trase japonština-angličtina-čeština.

P.S.: Apropó, způsob, jak nový díl Capcom prezentuje, mi přijde jako plivnutí do tváře lidem z Ninja Theory, kteří pro ně pár let dělali DmC. Jejích hra tedy nikam nepatří, je odsunuta, zapomenuta?

Editováno: 26. 06. 2018 v 15.27

Nahlásit nevhodný obsah