Cyberpunk 2077 bude obsahovat stealth

3. červenec 2018 16:55 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (4)

Nebyl by to kompletní „poétrojkový“ týden, kdybychom se v něm alespoň několikrát nezmínili o nejnovějším dítku CD Projektu RED, Cyberpunku 2077. Ačkoliv do vydání zbývá ještě spousta času, tvůrci každou chvílí pouští ven střípky informací, které nejsou úplně zanedbatelné.

Aktuální novinkou je potvrzení stealth mechanik ve hře, kterého se jeden z fanoušků dočkal po otázce na facebookovém profilu hry. Na svůj dotaz „Budou ve hře nějaké stealth elementy, třeba pistole s tlumičem?“ totiž dostal poměrně obsáhlou odpověď.

„Nepřátele nebudou vždy o hráči vědět předem, můžete je tedy překvapit nejen plíživým postupem, ale i kladením pastí nebo nasazením virů - plán útoku je totiž podobně důležitý jako samotný útok. Nikdy hráče nenutíme k tomu, aby hru hrál jen jedním stylem, vždy si tedy může vybrat svoji vlastní cestu. Od prostřelování zdí až po střílení za roh – stealth taktiky jsou částí vašeho repertoáru.“

Necháme se tedy překvapit, jak velkou roli nakonec plížení v Cyberpunku bude hrát. Pokud se, stejně jako my, nemůžete dočkat, hru předobjednávejte na Xzone.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 3. 7. 2018 v 18.03

No tak to nic moc zprava, asi jako ze zitra vyjde slunce.

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 3. 7. 2018 v 17.28

Pa-rá-da! Co dodat? Pro mě nejočekávanější titul. Už aby to bylo na polici :)

Nahlásit nevhodný obsah