Code Vein v novém příběhovém traileru

4. červenec 2018 11:27 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Ve včerejší novince o chystaném line-upu, který Namco přiveze na Gamescom, bylo i akční RPG Code Vein, ke kterému vyšel nový trailer zaměřující se na vedlejší postavu Miu Karnstein. Stejně jako hlavní hrdina patří mezi Revenanty a je také jedním z charakterů, které vám budou moci ve hře stát po boku. Podle toho, s kým budete hrou procházet, se vám bude do jisté míry měnit celý příběh.

Revenanti jsou zdejší verze upírů, kteří přišli o paměť za cenu zvláštních schopností a nutnosti požívání krve. Jejich svět se pomalu hroutí a momentálně největším problémem jsou zrůdy, kterým říkají The Lost. Během hraní se mimo jiné dozvíme také to, proč a jak se svět dostal do tak mizerného stavu.

Ohledně toho, co jsou The Lost vlastně zač, se zatím můžeme jen dohadovat. Nejsmysluplnějším vysvětlením je, že to kdysi bývali lidé a stejně jako ostatní postavy se stali Revenanty. Přišli ale o větší množství vzpomínek a zbyla v nich už jen špetka lidskosti. Důsledkem toho se z nich staly krvežíznivé potvory.

Vypadá to ale, že i ti, kteří si lidskou stránku zachovali, se mohou následně stát jedním z The Losts. Příkladem toho je Miin mladší bratr. Je tady ale šance, že by se proměna v nelidskou bestii dala zvrátit. Jestli se to povede nebo ne, uvidíme už 28. září. Hru si můžete předobjednat nyní na Xzone.cz.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 6. 7. 2018 v 11.24

Co by si japonští herní tvůrci počali bez amnésie?

Nahlásit nevhodný obsah

20922314
davidwoj378 napsal 5. 7. 2018 v 13.45

LagZz: jj bude dobrá rubačka.....

Nahlásit nevhodný obsah

20878171
LagZz napsal 4. 7. 2018 v 20.08

Už se nemůžu dočkat :)

Nahlásit nevhodný obsah