Anthem nedostane Battle royale mód

15. červenec 2018 14:30 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (3)

Není vždy pravidlem, aby se fanoušci v průběhu vývoje AAA her dočkali odpovědí na své četné otázky. Přístup Bioware, jehož členové se skrze Twitter snaží na většinu zvídavých dotazů odpovědět, je tedy nadmíru sympatický. I díky němu teď známe některé další detaily ohledně očekávaného akčního RPG.

Hráči budou moci na vlastní pěst prozkoumávat svoji pevnost Fort Tarsis, potěší i fakt, že i postavy se signifikantně odlišným levelem mohou sdílet jednu instanci. Nováčci se však až na několik nespecifikovaných výjimek nebudou moci angažovat v endgame hry. Bez konkrétní odpovědi zatím zůstal dotaz na obtížnostní systém ve hře, co se však týče herních mechanik, tak kupříkladu friendly fire bude neaktivní. Padlí nepřátelé po krátkém časovém úseku zmizí a nové perky se budou otevírat až po návštěvě regulérní základny, nebo mobilní chodící základny Strider.

Co se týče exoskeletu Javelin, který se stal poznávacím znamením hry, v elementální variantě Storm v něm pravděpodobně při nečinnosti budete ve vzduchu moci setrvat po neomezeně dlouhou dobu. Pokud však u jakéhokoliv Javelinu přehřejete trysky jetpacků nadměrným pohybem, znamená to pro vás tvrdý pád na zem. Pokud bychom se bavili o vylepšování a kosmetických úpravách exoskeletu, nad nimi vývojáři strávili obrovská kvanta času, půjdou tedy do mnohem větší hloubky než customizace postav, která se ale ve hře také nachází. Nejdůležitější novinkou je však ve světle dnešní doby rozhodně informace, že se do Anthem nechystá žádný Battle royale mód.

Pokud máte o hru zájem, sluší se dodat, že vychází 22. února a předobjednat si ji můžete na Xzone.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869592
tomas.hluchnik napsal 16. 7. 2018 v 09.05

Damn a ja doufal ze to bude čistě jen BR hra. Tak nic no, jednoho zákazníka ztratili

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 15. 7. 2018 v 21.44

BR mod ve hrach mi vubec nevadi, naopak je to obohacuje. Co me totalne vytaci sou vylozene BR hry bez jakehokoliv jineho modu. Nicmene i tak je fajn, ze nekdo obcas rekne BR mod nebude. Kdyby to bylo naopak a oni oznamili ze Anthem bude mit i BR mod, mozna bych se poblil. Ne kvuli tomu, ze by mi to vadilo, ale kvuli tomu, ze se o tom furt dokola pise a dela se to u vsech her.

Editováno: 15. 07. 2018 v 21.46

Nahlásit nevhodný obsah

20841962
Nigfire napsal 15. 7. 2018 v 20.20

Coože?? Tak to si ho strčte do špic

Nahlásit nevhodný obsah