4K záběry z PC verze Yakuza 0

30. červenec 2018 12:00 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Yakuza 0 se poprvé objevila před třemi lety, dokonce už na PlayStationu 3. Ve stejný okamžik ale rovnou vyšla i na současnou generaci. Obě tato vydání ale platí jen pro Japonsko, zde na západě jsme si museli dva roky počkat. Majitelé PlayStationu 3 se nedočkali vůbec. Nicméně i po dalším roce si nultou Yakuzu budou moci vychutnat další hráči.

Pozítří totiž prequel dalším dílům série vyjde i na osobních počítačích. Jedná se o zajímavou možnost, jak do této série naskočit, nevlastníte-li žádnou z konzolí, kde Yakuza kdy vyšla. Protože ale víme, jak zapálení hráči mezi námi jsou, určitě vás zajímá, jak hra na PC vypadá.

To dokumentují videa pořízená ve 4K. Ani tak se kvůli YouTube nejedná o identickou verzi, kterou uvidíte na svých vlastních počítačích, pokud máte na 4K dostatečné množství výkonu, ale určitou vypovídající hodnotu tyto záběry mají. A navíc si můžete připomenout, jak Yakuza 0 vypadá, protože mezi tím u nás v dubnu vyšla Yakuza 6. Nic takového, jako chatovací místnost s předpřipravenými videi reálných svlékajících se žen, Zero ale bohužel nenabízí. 

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 30. 7. 2018 v 12.45

Assety asi nebyly tak úplně dělané ani na full-hd rozlišení (původně vyšlo i na PS3) natož na 4k. Ale jako proč ne, když na to někdo má to železo. Zero už není tak hezká jako šestka, ale po zahrání 0, Kiwami, čtyřky, pětky a šestky, musím říct, že se mi Zero líbila herně nejvíc. Takže určitě dobrá volba pro každého písíčkáře.

Nahlásit nevhodný obsah