Lara v krátkém traileru překonává divočinu

30. červenec 2018 12:25 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Drake v sukni, jak se Laře v posledních letech taktéž někdy přezdívá, si svou poslední cestu užije letos v září. Ale stejně jako neméně slavný lovec pokladů i vykradačka hrobek zažívá na svých cestách spoustu dobrodružství a především nebezpečných situacích. Na ně se soustředí nové krátké video z produkce Square Enix.

Abychom byli přesní, video se soustředí především na situaci, v nichž přímo nefigurují nepřátelé, kteří chtějí Laru Croft zabít všemi možnými způsoby. V ukázce hraje hlavní roli prostředí, strmé propasti, které by znamenaly okamžitou smrt, ale také schopnosti mladé Croftové se z těch situací vždy dostat bez ztráty kytičky.

Ať už Lara visí div ne hlavou dolů na skále a snaží se pomocí cepínu dostat se na bezpečnější místo, slaňuje se do jedné ze starobylých mayských kobek, balancuje na otáčejícím se mechanismu nebo využívá lián a větví k tomu, aby postupovala k cíli co nejrychleji, můžete vzít jed na to, že buď přežije, nebo skončí v takovém stavu, kdy ji nikdo nepozná.

Video se soustředí na šťastné konce a my věříme, že až Tomb Raidera v srpnu rozehrajete, budete na tom stejně. A když ne, tak si to holt zopakujete ještě jednou. A ještě jednou. A znovu... I to k Laře patří. Shadow of the Tomb Raider vychází 14. září na Xboxu One, PlayStationu 4 a PC. Předobjednat si hru můžete na Xzone.cz.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872817
stul.drabik napsal 31. 7. 2018 v 06.28

Zdá se,že Lara hodně posilovala.Že je taková více nabušená než v předchozích dílech.

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 30. 7. 2018 v 21.57

Přátelé, už tu máme druhé, a budou vycházet další až do akce gamescom, takže A Stunnig World zde:
https://www.youtube.com/watch?v=a5BEaD7_jGw

Editováno: 30. 07. 2018 v 21.58

Nahlásit nevhodný obsah