Trailer představuje novinky v F1 2018

1. srpen 2018 14:48 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Jedná z mála každoročních závodních sérií vyjma typických blockbusterů, která si drží svou úroveň, je F1 od Codies. Možná, že královna motorsportu zažívá mírný úpadek, ovlivněný jak technickými restrikcemi, tak v naší kotlině i odchodem z volně dostupných televizních stanic, ale závodní adaptace roste čím dál více do krásy. Letošek nebude výjimkou.

Nový, dvě a půl minuty dlouhotrvající trailer ukazuje několik zcela rozdílných aspektů hry. Především ukazuje, že nás letos čekají snad nejošklivější formule vůbec. Tedy ne po technické stránce, ale spíše po stránce designu samotných formulí, které od nové sezóny závodí s ochranou hlavy. Pokud jde o vizuální preciznost, jako každý rok, i letos jsme zase o další krůček dál. To je ale jen špička ledovce.

Novinky nás totiž čekají i po herní stránce. Návrat médií, rozhovory, v nichž jste pod časovým presem, ještě detailnější kariéra s možností voleb, které ovlivní vaši výslednou cestu, volba rivalů, osobnostní charakteristiky, které ovlivní to, jak vás vnímá veřejnost, opět zdokonalený vývojový technický strom v boxech, a to je jen začátek.

Trailer vám veškeré detaily shrne spolu s výčtem osmi nových legendárních formulí minulosti. Ty rozšíří seznam monopostů, které se objevily už v loňském ročníku. K tomu všemu samozřejmě patří i aktualizovaný kalendář spolu s novými tratěmi, nebo opět lepší fyzika. F1 2018 budou zdá se stát za to. Novinka vychází 24. srpna a předobjednat si ji můžete na Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!