RDR 2 chce rozbít veškerá očekávání

3. srpen 2018 12:41 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (4)

Pouhé tři měsíce nás dělí od vydání westernu z dílny Rockstar Games, pokud tedy vše dobře dopadne a nenastane bolestivý odklad. Pracovní nasazení vývojářů se jistě blíží maximální možné hranici, spolu s tím přichází také enormní tlak ze všech možných stran. Krom fanoušků se o stav hry zajímají také investoři. S nimi včera hovořil výkonný ředitel Take-Two Interactive – Strauss Zelnick.

O aktuálním stavu hry tentokrát mluvil s velkou jistotou. Investory dokonce neváhal ubezpečit tvrzením, že Red Dead Redemption 2 rozbije veškerá očekávání a doručí zcela výjimečný, nečekaný online zážitek. Nezapomněl poukázat na úspěch GTA V, které podle něj stanovilo nový standard toho, jak by měla vypadat skvělá hra. Standard nejen pro vlastní firmu, ale pro celý herní byznys. V souvislosti s tím mluví o přístupu studia k práci. „Podstata přístupu Rockstar Games je být originální a vždy rozbíjet očekávání. A já věřím, že Red Dead Redemption 2 skutečně rozbije očekávání, online část bude výjimečná a nečekaná. Podle mě jsou všechny skvělé hity ve své podstatě nečekané,” řekl Zelnick, načež dodal, že tvrdě pracují na tom, aby se jim očekávání hráčů skutečně podařilo překonat.

Zdá se, že v sobě Zelnick našel kus odvahy. Ještě nedávno se přitom nechal slyšet, že ve studiu panují obavy z toho, jak celé jejich snažení dopadne. Svou roli v tom jistě hraje právě velké očekávání – fanoušků, novinářů, investorů a také samotných vývojářů. Snad nikdo nepochybuje o tom, že hra uspěje, měřítka úspěšnosti však mohou být různá a samotní Rockstar Games si netroufají nic odhadovat. Určitá dávka nejistoty je tedy patrně na místě.

Hra vychází 26. října na Xbox One, PlayStation 4. Předobjednat si jí můžete na Xzone.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921825
KnedlikCZ napsal 7. 8. 2018 v 00.20

Já stále očekávám nějaké to gameplay video a ty slova o online u mě nejsou moc pozitivní aby to nebyl jako ten cash grab GTA online

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 3. 8. 2018 v 17.22

rezz3t: a neni třeba špatný, právě protože to lidi budou kupovat, recenzenti tomu budou dávat hned maximální hodnocení, i když to bude ve špatném stavu. A nebo to bude mít provařený příběh, který sice už byl, ale protože je to Rocstar tak nikdo neřekne křivého slova.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 3. 8. 2018 v 17.08

at ta hra bude jakakoliv tak to lidi budou kupovat ikdyz to treba nebude dobra hra stejne jako u valve nebo blizzardu a to neni moc dobra vec

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 3. 8. 2018 v 13.28

Já si myslím, že i kdyby to bylo fakt extrémně povedený, tak pořád ty vývojáře bude svazovat to zasazení. Určitě to bude nejlepší western hra, ale jak chtějí být originální a rozbíjet očekávání? Já od tý hry naopak chci spoustu věcí, který lze vidět ve filmech o divokým západu. Ale kdoví? Například v RDR1 mě dost překvapilo to letadlo, tak se velmi rád nechám překvapit ještě víc i v RDR2.

Nahlásit nevhodný obsah