Cyberpunk 2077 na Gamescomu nebude

10. srpen 2018 14:49 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Cyberpunk 2077 se po konferenci E3 stal jednou z nejdiskutovanějších her na celém světě. Jen hrstka šťastlivců měla možnost vychutnat si ukázku ze hry za zavřenými dveřmi. Z jejich vyprávění je jasné, že CD Projekt Red tvoří další fenomenální titul. S blížícím se Gamescomem přichází otázka, zda bude studio přítomné i zde. A co je důležitější – zda vypustí záběry ze hry na veřejnost.

CD Projekt Red na herním veletrhu v Kolíně pravděpodobně přítomný bude. Nicméně s veřejnou prezentací to vypadá bledě. Na Twitteru studio odpovědělo jednomu z fanoušků, že na veletrhu bohužel nebude mít veřejný stánek.

Následovala otázka na tělo od dalšího fanouška, který chtěl přirozeně vědět, kdy se tedy hodlají pochlubit ukázkou z E3. Studio odpovědělo, že gameplay záběry ukážou tehdy, až na to budou připraveni.

Kolem hry koluje hned několik spekulací. Kromě obsahu a herních mechanismů fanoušci diskutují především o tom, kdy vlastně hra vyjde. Na samotnou ukázku se čekalo dlouhých pět let. Adam Kicinski v rámci rozhovorů na E3 zdůraznil, že hra je v pre-alpha fázi, což vyvolalo obavy, zda to Cyberpunk 2077 vůbec stihne na současnou generaci konzolí. Designér Patrick Mills nicméně potvrdil, že hru plánují vydat na současné konzole, přičemž nevyloučil vylepšenou verzi pro další generaci. Tak jako tak si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 10. 8. 2018 v 15.30

treba se budou citit ready za 14 dni kappa

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 10. 8. 2018 v 15.19

U Cyberpunku sem nic jinyho ani necekal Jenom samy tlachani, spekulace a obdivovani hry "jakou svet nevidel". A kde nic, tu nic.

Nahlásit nevhodný obsah