V říjnu vychází Dark Souls Trilogy

22. srpen 2018 11:01 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

I když se ve FromSoftware horlivě pracuje na nové IP Sekiro: Shadows Die Twice, tak stále nezapomínají na svoji nejúspěšnější sérii. Tentokrát poskytnou hráčům na konzolích kompletní balení celé série, které přichází už 19. října a bude se prodávat ve steelbooku za 80 dolarů.

Balení obsahuje kompletní edice všech dílů. Najdete tam tedy Dark Souls: Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin a Dark Souls III: The Fire Fades Edition. Pokud jste doufali v předělávku první Souls hry, tedy Demon’s Souls, musíme vás opět zklamat. Ohledně toho nepadlo ani slovo.

“Dark Souls Trilogy nabízí hráčům, kteří tuto kultovní sérii nehráli, skvělou příležitost, jak se zapojit a užít si jednu z nejvlivnějších herních sérií za poslední dekádu,” zaznělo ve vyjádření od Namca. “Kouzlo Dark Souls spočívá ve schopnosti vyzvat hráče odměňující hratelností a poskytuje euforický pocit úspěchu poté, co se mu podaří porazit těžkého bosse nebo překonat složitou oblast.”

Fyzická kopie se steelbookem by měla být nějak časově limitovaná, ale prý bude dostupná i skrz digitální distribuci. Dark Souls Trilogy zatím byla oznámena jen pro PlayStation 4 a Xbox One. A abychom nezapomněli, ve stejný den vychází i remasterovaná verze prvního dílu pro Nintendo Switch.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874257
Spratekk CZ napsal 22. 8. 2018 v 22.46

Osobně by mě zajímalo, jestli se chystá update pro Xbox one X u DS3, protože ta hra ho potřebuje jako sůl. Pak bych asi zahrál podruhý až se poperu s remasterem

Nahlásit nevhodný obsah

20876342
prof. Qwertius napsal 22. 8. 2018 v 15.07

Mám tu sérii hrozně rád, ale ten opakovaný prodej stále porouchaného prvního dílu jim neodpustím.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 8. 2018 v 13.23

Fajn. Nemám ještě ani jeden díl, tak bych si mohl pořídit rovnou celou kolekci. A třeba Banmco překvapí a na disky vylisuje napatchované verze!
P.S.: Ta zmínka o Demon Souls snad byla zbytečná, ne? Nebo si redaktor myslí, že Bandai Namco mohou něco dělat se hrou, která patří Sony?

Nahlásit nevhodný obsah