Široké možnosti úprav obleku v Anthem

27. srpen 2018 13:03 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (4)

Pokud se nic nezmění, bude 22. únor příštího roku pořádně nabitým dnem, alespoň co se herních událostí týče. Vyjít má totiž hned čtveřice titulů, kromě exkluzivní zombie akce Days Gone pro PlayStation 4 také dlouho odkládaný Crackdown 3 pro Xbox a PC, třetí díl série Metro s podtitulem Exodus, který jsme si v uplynulém týdnu vyzkoušeli na Gamescomu, a také Athem, odpověď EA na konkurenční Destiny. A právě o poslední jmenované hře se dozvídáme nové detaily.

Pokud vám z termínů „hry jako služba“ nebo „mikrotransakce“ naskakuje husí kůže, raději se připravte. I Anthem nabídne svým hráčům celou řadu možností, jak utratit reálné peníze za kosmetické předměty. Půjde nejen o různé emotikony a gesta, ale také o možnosti, jak upravit svůj Javelin, tedy speciální oblek, v němž budeme vyrážet do akce.

Šéf vývoje Jonathan Werner během Gamescomu sdělil serveru VG247, že úpravy obleků budou mít několik vrstev. Budete samozřejmě moci změnit celkový vzhled za pomoci získaného skinu, ale také si například vybrat jiné barvy, materiál a tak dále. Warner poznamenává, že díky tomu i na začátku hry, kdy jste ještě neodemkli ty opravdu zajímavé prvky, bude váš Javelin vypadat skvěle.

EA má samozřejmě v plánu tento systém i nadále podporovat a nabídku rozšiřovat. Doufejme, že široké možnosti úprav obleku si užijí i ti hráči, kteří nejsou ochotni do hry, za níž zaplatili plnou cenu, nadále investovat skrz mikrotransakce. Anthem vychází 22. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One, hru si můžete předobjednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922607
butka1998 napsal 29. 8. 2018 v 01.35

Já jsem naopak rád že se jedná jen o skiny. Nebere to totiž žádnou z funkcí hry a nezamiká ji to za příplatek (nová postava,...). Bioware navíc taky oznámil že zatím DLC neplánují ale plánují průběžně nové mapy eventy atd i po vydání hry zdarma pro všechny hráče. Podobný systém se vyplatil například Warframu. Všichni můžou získat všechno vybavení atd bez placení jediného eura a to si pak můžou obarvit a hodit si na něj jaký skin chtějí.

PS: Bioware řekl že budou dostupné i skiny atd za normální měnu nebo z RNG beden ve hře (získatelné jen farmením).

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 27. 8. 2018 v 16.21

mě by stále hlavně zajímalo jestli bude hra možná hrát bez ps+, nemám zájem o multák ani coop, ale hra jako taková vypadá zajímavě, ovšem jen kvůli ní si to platit fakt nehodlám

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 27. 8. 2018 v 15.53

I Anthem nabídne svým hráčům celou řadu možností, jak utratit reálné peníze za kosmetické předměty.

bohužel zde se pozastavím, ty nejhezčí předměty jsou většinou za peníze a tím to alespoň mně kazí dost zážitek ze hry.
Pokud hra bude stát plných 60 euro + si člověk musí kupovat shity za X euro aby nevypadal jak blbec, tak ne děkuji! :)
Hra zatím vypadá z videí dost nudně :D

Nahlásit nevhodný obsah

20865815
Ezras napsal 27. 8. 2018 v 13.58

Hmm pre mňa celkom dosť sklamanie. Nemám rád tieto veci keď si musíš kupovať oblečky do hier. Chápem keď ide o DLC že tam je nová postava, nová classa, nová mapa alebo nejaké misie. Áno viem nikto ma to nenutí kupovať. :) Ale proste som rád keď si ten skin alebo výzor musíš sám získať nejak vybojovať a že proste si kúpim skin a mám to vlastne úplne jednoduchou cestou. Skôr to bývalo keď si videl niekoho s dobrým skinom tak si vedel že je to vysoký lvl a podobne. Teraz vidíš týpka s dobrým skinom a zistíš že je lvl 1...

Nahlásit nevhodný obsah