Zářijové přírůstky do Xbox Game Passu

3. září 2018 11:57 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Už je tomu více než rok, co Microsoft začal nabízet majitelům jeho konzole službu Xbox Game Pass, která vás za měsíční poplatek opravňuje využívat širokou knihovnu her. Každý měsíc se v rámci ní dočkáváme dalších nových her, společnost se o tuto službu stará znamenitě. Dalším důkazem toho jsou hry, které Game Pass obohatí v září.

Mezi nimi ční Quantum Break od finských Remedy, který vyšel v dubnu 2016 a z recenzí si odnášel smíšená hodnocení, a kolekce dobrodružství Master Chiefa, Halo: The Master Chief Collection. Krom toho se majitelé předplatného můžou těšit na akční řežbu Shadow Warrior i na multiplayer zaměřenou závodní hru Onrush. Ta i přes slušný potenciál nedokázala zaznamenat komerční potenciál, což odnesl šéf studia Paul Rustchynsky, který byl nucen ve své pozice skončit. Z tohoto pohledu se zdá zařazením hry do Game Passu jako rozumné řešení. Krom již výše zmíněných si budou moci hráči využívající předplatného zahrát i následující kousky: Giana Sisters: Twisted Dreams, Sky Force Reloaded, Manual Samuel, Snake Pass a InnerSpace. Všechny tituly již by měly být dostupné ke stáhnutí, tedy krom jediné výjimky v podobě Onrush. Ten bude ke stažení až ve středu 5. září.

Co na nabídku říkáte? Přáli by si majitelé PS4 obdobnou službu? Dejte nám vědět do diskuze!

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869592
tomas.hluchnik napsal 4. 9. 2018 v 08.37

No ted uz jet a zásoba her fakt zajímavá, ze by se asi i vyplatilo do toho jit. Na druhou stranu stále se nejak nemůžu smířit s tím ze ty hry nebudu mit proste v knihovně... koneckoncu ty hry stojí dnes 300, tak je otázka, co se vyplatí vic..

Nahlásit nevhodný obsah

20921903
Corleone1017 napsal 3. 9. 2018 v 14.24

Proc píšete jen majitelům konzole, když na PC jsou taky většinou některé dostupné v game passu?

Nahlásit nevhodný obsah