Rockstar předvedl artworky postav RDR 2

7. září 2018 10:38 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Red Dead Redemption 2 se blíží, od vydání už nás dělí jen něco málo přes měsíc a Rockstar přislíbil ještě minimálně jeden gameplay trailer. Než ale vyjde, zveřejnili vývojáři sadu artworků s postavami, které v rámci hraní potkáme.

Dvacet jedna obrázků obsahuje jak staré známé z prvního dílu, tak postavy zbrusu nové. Hlavní hrdina Arthur Morgan mezi nimi chybí, zato se můžete pokochat mladší verzí Johna Marstona, Billa Williamsona, Dutche, Abigail nebo třeba Javiera Escuelly. Všechny artworky naleznete v galerii.

Red Dead Redemption 2 předchází ději prvního dílu a vezme nás na samotný sklonek slavných časů divokého západu. Rockstar slibuje nejpropracovanější svět, jaký jsme v jeho hrách zatím viděli. Hra vychází 26. října letošního roku na PS4 a Xbox One, o PC verzi zatím nepadly žádné oficiální informace. Red Dead Redemption 2 si můžete objednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7739207
spoock napsal 7. 9. 2018 v 14.58

čím méně ze hry ukážou, tím pak lidi budou mít větší zadostiučinění při objevování světa. Ten hype ala Assassinu, apod. AAA hry, kdy člověk vidí první poslední ze hry, to taky není zcela šťastné. Navíc R* je zrovna jedno z mála studií u kterých vím, že i když to koupím s tak málo informacema co pouští, tak se budu královsky bavit mnoho let po vydání. GTA V mělo totálně stejnou kampaň a prodalo se fakt mraky kopií i tolik let po vydání.

Nahlásit nevhodný obsah

20894476
pavel.makal napsal 7. 9. 2018 v 11.17

barth731: Ta kampaň je hodně podobná, několik trailerů, do vydání bude počítám ještě jeden gameplay, kde se zaměří na questy a aktivity a tím to hasne. Stačí jim to.

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 7. 9. 2018 v 11.07

To už by se měl předvést více, když hra za měsíc vychází, nějak z toho nemám dobry pocit, nepamatuji jakou reklamu mělo poslední GTA , ale jeho vylepšenou verzi pro PS4 o té bylo slyšet myslím daleko více, včetně různých videí na internetu, nebo ne ?

Nahlásit nevhodný obsah