Ride 3 od Milestone se lehce opozdí

22. září 2018 15:30 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (4)

Italské studio Milestone na nás valí jednu závodní hru za druhou, takže není divu, že má plné ruce práce. Nově vydaný trailer z druhého pokračování motocyklové série Ride totiž prozrazuje, že hra se oproti původnímu datu vydání o více než 3 týdny opozdí. Přesto se jedná něco neuvěřitelného, jelikož Ride 3 bude letos už pátou vydanou hrou tohoto studia.

Nové datum vydání je stanoveno na 30. listopadu s odůvodněním, že autoři potřebují více času na doladění drobností. Vzhledem k počtu her, které se opravují až za chodu, je toto rozhodnutí určitě správné, přesto za tak krátkou dobu nečekáme žádné zázraky. Zkušenosti s hrami od Milestone jasně napovídají, že se zřejmě dočkáme další lehce nadprůměrné závodní hry s minimem inovací oproti předchozímu dílu.

V čem se autoři přece jen posunuli dále, je počet motocyklů. Ty se budou dělit rovnou do sedmi kategorií, přičemž celkový počet strojů přesáhne úctyhodných 230 kusů. Jejich kompletní seznam si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách hry, kterou v případě zájmu seženete na Xzone.cz.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869592
tomas.hluchnik napsal 23. 9. 2018 v 11.09

Díval jsem se na krátký letsplay na Vortexu a naopak to vypadá suprově. Takový pokus o simulaci na motorkách... Jak jdou motorky mimo mne, tak toto mě fakt zaujalo

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 23. 9. 2018 v 10.18

Nevím, zrovna série Ride mi přišla jako to lepší od studia. Osobně jsem hrál všecko kromě těch novějších motokrosů a na Ride 3 se těším. NHL je taky furt stejný a má dobrý recenze. Osobně bych uvítal, kdyby udělali pořádně českou extraligu nebo kariérní mód, který by zahrnoval i Champions League, mistrovství světa, olympiádu a podobně, než se soustředili na povlávání dresů, maskoty a zápasy na rybníce.

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 23. 9. 2018 v 09.04

Modroocko84: Lidi jsou nevděční, každý jiný vývojář by se mohl na motorkové hry vykašlat, protože z toho žádný pořádný prachy nekoukají. Už roky vidím tuto blbou propagandu nadávání na Milestone od blbečků, co jejich hry ani nehrají, ale holt móda je móda, to stejný můžu říct o neprofesionalismu redaktorů herních webů, kteří často na Milestone také nadávají. Je pak srandovní se podívat, že takový Ride 2 a půlka jejich dalších her má na Steamu hodnocení kolem 80 %. Další vtip je odkazování na starý dobrý MotoGP před Milestone, růžový brýle, starý MotoGP byly idiotský arkádový m*dky, co se jezdily po kostkách apod. Prostě naprosto idiotský hry, který nikdy nikdo nehrál, ale každý je opěvuje, aby mohl shodit produkci Milestone. Jejich hry mají daleko k dokonalosti a kdyby dělali půlku her ale pořádně, udělali by líp, zejména kdyby umělou inteligenci naprogramovali komplet znovu a pořádně. Přesto tu není nikdo lepší a jen tak asi nebude. Když nepočítám projekty solistů jako GP Bikes od PiBoSo.

Nahlásit nevhodný obsah

16586932
Modroocko84 napsal 23. 9. 2018 v 04.26

Naposledy hra,ktera uchvatila a opravdu vtahla do jizdy ,kdy se tomu dalo verit byla tourist trophy od autoru gran turisma 4.
Hral jsem motogp naposledy 13ku a to se s tou letitou peckou nedalo srovnavat,humac nehlede na tyhle kvantoprodukce bleee

Editováno: 23. 09. 2018 v 04.27

Nahlásit nevhodný obsah