22 minut hraní Kingdom Hearts III

24. září 2018 13:00 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (3)

Fanoušci, čekající na třetí Kingdom Hearts od doby, kdy byl tento titul oznámen, už si jistě netrpělivostí koušou nehty. Je to již dlouhých pět let od doby, kdy jsme o hře oficiálně získali první informace – vypadá to však, že datum vydání, připadající na začátek příštího roku, bude tentokrát opravdu definitivní.

Během Tokyo Games Show 2018 byly navíc odhaleny poměrně dlouhé gameplay záběry, které ukazují mj. i souboj s bossem v podobě Heartless Doll, odehrávající se ve světě Toy Story. Dle dřívějších informací také víme, že příběh hry bude trvat dlouhých 40-50 hodin, dohromady 80 hodin pak zabere průchod s vedlejšími úkoly.

Kingdom Hearts III vychází 29. ledna na PlayStation 4 a Xbox One. Hru si můžete předobjednat na Xzone.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 25. 9. 2018 v 14.53

Teď sam na to čučal trošken víc, a teda Piráti z Karibiku vypadaj masakrálně a je tam Johny Deep, žádná náhražka (dubing nevim, ale model určitě). A ten s těma chobotnicema místo vousů vypadá taky úberspešl. Jako graficky respekt SQENIX.

Editováno: 25. 09. 2018 v 14.56

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 24. 9. 2018 v 13.42

Proč hra s takto originálním a lákavým námětem v sexy světě musí mít takto dementní hratelnost? To jako ta kamera co dělala při těch soubojích? A taky jsem myslel, že doby, kdy nepřátelé opakují furt dokola tutéž animaci útoku a kolem jen lítají damage countery aniž by reálně docházelo k nějaké animaci střetu, jsou už dávno pryč..

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 24. 9. 2018 v 13.29

Jednička byla jednou z nejlepších, dvojka jednou z nejhorších her, co jsem hrál. Pak bylo tisíc remixů, tak jaká bude trojka ? Krásná grafika dvojky ve spojitosti malou pamětí PS2 způsobila, že lokace (místnosti) byly směšně malé, úkoly debilní, jako plošinovka to bylo na prd, jako RPG too easy ale hlavně. Člověk neustále pobíhal v šesti místnostech daného světa, mezi kterými hra loadovala a řešil opravdu velmi stupidní úkoly, seber šest koulí, zabij 10 nepřátel. Díky špatné kameře, ovládání a často TIME LIMITu se z primitivních úkolů, jakoby pro mateřskou školku, stávala martýrija na několik dní. Člověk jel teda díky dokonalým enginovým animacím, příběhu, a netradičnímu spojení SQENIX a DISNEY světa stále dál, ale na srdci se pomalu usazoval těžkej kámen. Bylo to ale sebetrýznění. Pro ty, kdo si chce zahrát jednu z nejoriginálnějších her, s nejhorší kamerou, s nejhorším level / quest designem a supernepřesným ovládáním doporučuju KINGDOM HEARTS II. Pro ty kdo si chtějí zahrát dobrou originální hru se špatnou kamerou KINGDOM HEARTS.

P.S. Veškerá hratelnost v Kingdom Hearts připomíná hratelnost z dřívějších "bonusových her" ve FINAL FANTASY VII,VIII,IX. Jako CHOCOBO RACING ve FFVII. Jako že to vzniklo jen na chvilkovou bonusovou záležitost ne na celou hru. Skákání je špatné, zaměřování nepřátel hrozné, kamera je otřesná.

Editováno: 24. 09. 2018 v 13.30

Nahlásit nevhodný obsah