Anthem je hratelné od začátku až do konce

26. září 2018 12:23 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (7)

Anthem je jednou z mnoha her, které vyjdou v únoru příštího roku, a jednou ze tří velkých her, které mají v plánu vyjít přesně 22. února. Zdá se, že se EA snaží, aby byla hra od Bioware v top formě hned v den vydání, a tak už teď je hratelná od začátku do konce. Od teď budou vývojáři svůj produkt jenom leštit a brousit k co nejideálnějšímu výsledku.

O tom, že novinka vstoupila do alfa verze informoval sám šéf studia, Casey Hudson: „Pracovali jsme tvrdě, abychom dosáhli hratelné alfa verze. Pokud ale vezmete v potaz velikost Anthemu, dosáhnout jí už teď je skvělý výsledek,“ říká. Samozřejmě připomíná, že tady ještě práce nekončí. Teď následuje neméně důležité fáze plná testování, ladění a oprav chyb.

„Všechny důležité věci hry už jsou ale na svém místě,“ dodává Hudson s tím, že už před vydáním samozřejmě musí vývojáři brát v potaz věci, které vyjdou v rámci post-launch obsahu, na kterém dvakrát ztroskotalo Destiny. „Nebude to trvat dlouho a budeme se s vámi moci podělit o další informace. A navíc si budete moci vyzkoušet Anthem i vy,“ naráží hlava Bioware na demo, které vyjde už prvního února.

Toto demo bude reprezentovat finální podobu hry a bude k dispozici jen členům EA/Origin Access. Ostatní musí vyčkat až na druhou polovinu měsíce. O Anthemu ale rozhodně neslyšíme do vydání naposledy, EA bude svou hru odkrývat i v následujících týdnech a měsících. Pokud jste ale netrpěliví, můžete si jí předobjedat už teď, například skrze Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 27. 9. 2018 v 11.14

Máme konec září. Hra se konečně dá projít od začátku do konce. Je v alfa verzi. Hra má vyjít koncem února. Multiplatformní a multiplayer hra. Do vydání tedy zbývá necelých pět měsíců. Z toho tam máme Den díkůvzdání a Vánoce jakožto velké svátky pro Američany. Hra má vyjít i v krabičce, do lisovny se to musí poslat minimálně měsíc předem.
Takže přeji zaměstnancům Bioware hodně příjemných chvil při neskutečném crunchování. A majitelům nesmyslných blu-ray placek v krabičkách (zásadní day-1 patch bude k dispozici ještě dřív než si je přinesou domů) hodně krásných pohledů na ten zabalený nesmysl.
Mass Effect Andromeda v.2?

P.S.: Je zřejmé, že to 22.února nevyjde. Víme to my, ví to vedení EA, ví to i zaměstnanci. Ale psst, těm se to říct nesmí, protože termíny jsou závazné. To jen střední management bude více práskat dlouhými biči nad jejich hlavami.

Editováno: 27. 09. 2018 v 11.19

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 26. 9. 2018 v 14.52

oleg.rusov: EA a optimalizace? nebo nějakej bugfix? prosímtě kdy si něco takovýho u EA viděl?

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 26. 9. 2018 v 14.49

Tohle je malinko divne, do teto faze se hra dostava vetsinou mnohem drive, napriklad God of War byl hratelny od zacatku do konce jiz patnáct mesicu pred vydanim, Days Gone je hratelny od zacatku do konce jiz nekolik mesicu a pritom vychazi ve stejny termin jako Anthem.
A takove GTA V bylo pry v teto fazi jiz rok a pul pred vydanim, ono pak jeste ceka vyvojare hromada prace s optimalizaci a vyladovanim.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 26. 9. 2018 v 13.22

RomanK47: A chybou se rozumi cokoliv co omylem daji hraci zadarmo.

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 26. 9. 2018 v 13.13

"Teď následuje neméně důležité fáze plná testování, ladění a oprav chyb."

A ladění v podání EA znamená - kolik mikrotransakcí a lootboxů bude k dokončení potřeba.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 26. 9. 2018 v 12.43

tahle hra mě nejdřív nějak nezaujala, asi po tom menším fiasku s Andromedou sem byl poněkud skeptickej, pak ale přišlo pár dalších videí a jo hra vypadala zajímavě a pak sem se dozvěděl že hra bude allways online, coop s nutností mít ps+ nebo xbox ekvivalent aaaa tím to pro mě skončilo, nejsem fanda multáků a proto si ps+ momentálně neplatím a kvůli jedný hře to měnit nehodlám. Je to ale škoda kvůli téhle hře vzali studio který makalo na Mass Effectu, tahle hra je potenciálně jedna z důvodů proč je Andromeda taková jaká je.

Nahlásit nevhodný obsah

20864149
Tanci napsal 26. 9. 2018 v 12.41

Máme si od toho odvozovat, jak daleko je Cyberpunk, když už lze také projít od začátku do konce? :-)

Nahlásit nevhodný obsah