Sledujte nový trailer na RDR 2

1. říjen 2018 14:58 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Red Dead Redemption 2 je pro mnohé z nás nejočekávanějším titulem letošního podzimu a někteří jdou dokonce tak daleko, že ještě dlouho před vydáním mu přisuzují titul hry roku. Na naplnění těchto věšteb si budeme muset ještě pár týdnů počkat, už nyní se ale můžeme pokochat druhým gameplay trailerem.

Ten nám byl přislíben už na konci toho prvního s tím, že se bude blíže věnovat herním mechanismům. Čtyři a půl minuty dlouhé video ukazuje různé dostupné aktivity a Rockstar opět zdůrazňuje, že herní svět bude živý a k událostem bude docházet velmi přirozeně. Stejně tak dochází i představení navrátivšího se systému Dead Eye, který se, stejně jako v prvním díle, bude postupně vylepšovat, novinkou je pak označení slabých míst nepřítele.

Opět budeme honit dobytek, hrát poker a další hry po saloonech a užívat si všechny možné další westernové kratochvíle. Trailer také ukazuje přislíbený pohled z první osoby, ale i nové možnosti nastavení kamery v okamžicích, kdy se budete chtít kochat okolím. A že je rozhodně čím! Red Dead redemption 2 vychází 26. října na PS4 a Xbox One. Hru si můžete předobjednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876426
XT660Z napsal 2. 10. 2018 v 17.24

rezz3t: tak to nehrej:-) :-) :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 1. 10. 2018 v 15.37

pekny no ale na controleru se mi to hrat nechce

Nahlásit nevhodný obsah