The Forge bude první DLC pro Laru

6. říjen 2018 13:25 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Vydání hry Shadow of the Tomb Raider máme už více než tři týdny za sebou, a tudíž nastává nejvyšší čas na odhalení první části dodatečného obsahu. Ten bude poměrně obsáhlý, jelikož součástí seasson passu bude hned sedm menších přídavků.

Každý z nich si budete moci pořídit za pět eur, případně všechny pohromadě za třicet. Obsahem jednotlivých DLC bude vždy jedna hrobka hratelná sólo nebo v kooperaci, po jejímž splnění dostanete novou dovednost, oblek a zbraň. V rámci seasson passu by měly do hry přibýt i nové vedlejší příběhové mise, výzvy na čas i na nejvyšší skóre.

První z balíčků se jmenuje “The Forge” a dorazí na všechny platformy současně 13. listopadu. Každé další rozšíření by mělo vycházet zhruba s měsíčním odstupem. Jelikož Square Enix k příležitosti oznámení nevydali žádný trailer, můžete na na lávou zalité prostředí podívat pouze prostřednictvím dvou screenshotů, které najdete pod novinkou.

Shadow of the Tomb Raider si včetně edice se seasson passem můžete zakoupit na Xzone.cz.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922944
Hraběruka napsal 8. 10. 2018 v 12.19

Nádhera, hru nemám ještě dohranou a už se blíží první dávka z Dlc, takže se hrozně moc těším :D A ty fotky vypadají skvěle.

Nahlásit nevhodný obsah

20920002
Souleater325 napsal 6. 10. 2018 v 13.43

Paráda mapu mam vyluxovanou. Je čas na další našup.

Nahlásit nevhodný obsah