Unikla kratičká ukázka z Red Deadu 2

22. říjen 2018 14:55 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Zanedlouho vychází Red Dead Redemption 2 – jako bychom vám něco takového museli připomínat – a moc dobře víme, že pár dnů před vydáním vám nebudou stačit pouhé střípky toho, co vás čeká... ale víte jak se to říká: Lepší vrabec v hrsti. Proto se můžete podívat i na kratičké video, které se objevilo na internetu.

Embargo ještě nepadlo a správně by tak internetem měly kolovat jen materiály, které do světa vypustil sám Rockstar. Ale známe lidi, pro některé je podepsaná smlouva jen bezcenným cárem papíru, který, když se naskytne možnost, mohou ignorovat a přímo porušit sjednané body. Takže na internetu vážně nekolují jen materiály poskytnuté přímo Rockstarem, ale nahrané lidmi, kteří si je měli nechat pro sebe, ale nenechali.

Ale kdo jsme my, abychom si stěžovali. Tentokrát nám jdou rebelové na ruku a my si můžeme užít trochu té atmosféry, které nám na obrazovky vnese Arthur Morgan a tlupa vedená Van der Lindem. Je vidět, že Morgan nejde pro ránu moc daleko a střílí bez varování. Tentokrát to odnesla nám neznámá skupina lidí, možná přímo místních strážců zákona, z nichž smrt jednoho si můžete vychutnat v efektní zpomalovačce.

Ačkoliv i my kvitujeme možnost prohlédnout si i takový drobný útržek ze hry, má to svou stinnou stránku. Podobné případy jsou totiž přesně tím důvodem, proč média menších zemí dostávají recenzní kopie až na poslední chvíli. To se bohužel děje i v případě Red Dead Redemption 2, který ještě nemáme. Dostaneme jej pravděpodobně ve středu a hned ve čtvrtek po embargu bychom si jej za těchto okolností ukázali na videu. Je ale možné, že se tyto plány změní, sledujte proto naše sociální sítě a program v HrejTV, kde se dozvíte aktuální informace.

A ještě jedna technická poznámka. Víme, že chcete mít Red Dead doma co nejdříve. A ví to i prodejce Xzone.cz. Proto si pro vás připravil půlnoční prodej v noci ze čtvrtka na pátek, přičemž jeden vylosovaný zákazník v Praze, Brně a Ostravě si odnese svou kopii domů zdarma. Pokud tak moc nespěcháte, můžete si RDR2 stále pořídit na eshopu pod tímto odkazem.

Zdroj: OnlySP

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7739207
spoock napsal 23. 10. 2018 v 11.52

rezz3t: není, ale je to víc reálný gameplay, než ten načančaný z trailerů. osobně jsem za leaky vděčný, příběhově mi stejně mnoho neřeknou, stejně jako mapa, která už je známá víc jak rok. osobně je to tak velký macek na objevování, že i přes úniky tam bude hodně věcí, které mě zajímají, jen chci, aby se videa obešly bez spoilerů na freak mise a hlavní kampaň.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 22. 10. 2018 v 15.40

nasel jsem si to na jinym webu a tam funguje ale neni to nic prevratnyho

Nahlásit nevhodný obsah

20866384
Kerio napsal 22. 10. 2018 v 15.38

Me joo, pres telefon, nevim jak u tebe

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 22. 10. 2018 v 15.27

nefunguje

Nahlásit nevhodný obsah