Anthem v nových gameplay záběrech

30. říjen 2018 12:34 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (4)

Nejnovější projekt od studia Bioware se opět připomíná. Multiplayerová open world akce Anthem se ukazuje v nejnovějším gameplay videu na právě probíhající herní akci Paris Games Week. Po ne úplně vřele přijatém pokračování velmi populární sci-fi série Mass Efect s podtitulem Andromeda by si tímto titulem studio mohlo napravit svoji pošramocenou pověst.

V ukázce se můžeme podívat, jak bude fungovat jedna z hratelných tříd Javelinů. Jak už jistě dobře víte, Javelin je zbroj, do které se postava obléká, aby měla šanci přežít v nehostinném prostředí mimo jedinou výspu civilizace Anthem. Konkrétně byla představena záhadou obestřená třída Storm, která bude jednou ze čtyř. Tento Javelin se ukazuje ve zbrusu nové misi The Lost Archanist, v níž je úkolem nalézt Matthiase, který patří jedné z frakcí.

Asi nejlákavějším na celém videu je samozřejmě to, jak bude zmíněný Javelin fungovat. Storm je velmi silný, ale na druhou stranu není v boji vůbec odolný. Dokáže vyprodukovat masivní elektrické výboje, ale poradí si i s ohněm a ledem. To vše bude zřejmě možné kombinovat, neboť jak už sami vývojáři řekli, Javeliny bude možné různě modifikovat a upravovat. Může nosit jakékoliv zbraně, kromě těch těžkých, které má na starosti třída Colossus, na druhou stranu je i tak předurčen k tomu, aby do řad nepřátel vnášel se svými mocnými útoky tvrdé rány.

Kdyby vám všechny zveřejněné záběry ze hry nestačily, můžete počítat s tím, že na 1. listopadu má Bioware naplánován stream, který by se měl zaměřit na grafickou stránku hry. Jak to celé dopadne se budeme moci přesvědčit 22. února příštího roku, kdy hra vyjde na PlayStation 4, Xbox One a PC. A co vy? Věříte v úspěch Anthem, nebo byste raději třeba další Dragon Age? Dejte nám vědět v komentářích!

Anthem si můžete pořídit na Xzone.cz.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 31. 10. 2018 v 08.09

Oni si voblíkaj OŠTĚPY ? Neměla to být XONE exkluzivní hra ?

Editováno: 31. 10. 2018 v 08.11

Nahlásit nevhodný obsah

20922703
Lolz napsal 30. 10. 2018 v 15.18

Tak tenhle gameplay vypadá fakt hodně nudně. Tohle nikoho nenaláká. Ale jsem zvědavý a budu doufat, že to bude pecka.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 30. 10. 2018 v 13.18

ta hra nevypadá špatně, ale radši bych pořádný single player RPG než allways online coop střílečku ala destiny

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 30. 10. 2018 v 12.56

Uvidíme jak to dopadne, ale to lítání vypdá celkem nudně a nezáživně.

Nahlásit nevhodný obsah