Jaké novinky nás čekají v Hitmanovi 2

31. říjen 2018 12:46 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Už od představení Hitmana 2 nás vývojáři ze studia IO Interactive zásobují poměrně velkým množstvím trailerů, “how-to” videí a dalších materiálů, ve kterých nám podrobně představili, jaké novinky nás v novém díle čekají. S blížícím se vydáním přišel další trailer pojmenovaný Perfected, který shrnuje to nejdůležitější.

Ukázky míří do prostředí všech šesti misí, ve kterých se podíváme třeba na Nový Zéland nebo do Bombaje. Dále pak se připomíná separátní Hitman: Sniper Assassin, ve kterém se s dalším hráčem v kooperaci můžete vydat na misi do Rakouska. V samotné hře pak multiplayer najdete ve formě Ghost módu, kdy budete s dalším hráče soupeřit v tom, kdo vykoná úkladnější vraždu.

Hitman 2 přinese celou řadu novinek i hratelnosti. Třeba zobrazení picker-in-picker může přijít vhod. Vydáním hry to celé ale nekončí. Budou následovat nové elusive targety, nové mapy do Sniper Assassin a pro Ghost mód a v neposlední řadě tematicky laděné vybavení.

Vydání připadá na datum 13. listopadu na PC, Xbox One a PlayStation 4. Hru si můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 31. 10. 2018 v 16.23

HITMAN je skvělej. Jenže je skvělej až tak na šestý zahrání jednotlivý mise. Když víte co a kde a jak a když všechno klapne, tak je úžasnej. Všechno před a po je přinejmenším MEDIOCRE. Nemůžu si pomoci IO stále nedokázali vyřešit aby byl úžasnej na první průchod, aby si hráči nepřipadali že je hra vede za ručičku a aby měli pocit že na vše přišli sami. Samozřejmě zřejmě neřešitelný problém. Prostě po Metal Gear Solid neberu stealth hry jež ukončí hru "MISSION NOT ACCOMPLISHED" "TARGET VANISHED" "TARGET KNOWS YOU PRESENCE".

Cimba4: Angličtina je easy. Stačí se naučit 4000 frází a seš tam :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 31. 10. 2018 v 15.31

Škoda že tahle pecka nebude mít CZ titulky:(

Nahlásit nevhodný obsah