The Last of Us Part II bude “neuvěřitelné”

1. listopad 2018 10:39 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (8)

O pokračování The Last of Us od studia Naughty Dog, což je momentálně jedna z nejočekávanějších exkluzivit pro čtvrtý PlayStation, jsme od E3 konference Sony moc neslyšeli. Docela to dává smysl. Tohle totiž není hra, o které bychom chtěli vědět první poslední ještě před jejím vydáním. Designér Asher Einhorn se na svých sociálních sítích podělil s fanoušky o jeho prozatímní dojmy ze hry a vývoje. Prý to bude něco opravdu neuvěřitelného.

Co přesně tohoto designéra tak nadchlo, zůstává záhadou. Nám už ale přišlo nové Last of Us neuvěřitelné v ukázce, kterou nám Sony letos odprezentovala. Jsme opravdu zvědaví, kam až to s dalším dílem toto studio hodlá dotáhnout.

Bohužel zatím nevíme ani přibližné datum, kdy by měla hra konečně dorazit na pulty obchodů. Příští rok se jí ale už snad dočkáme. Také se spekuluje o tom, že The Last of Us Part II bude poslední velkou exkluzivitou pro PlayStation 4 a následně jeho vylepšená verze vyjde i na další generaci. Nastal by tedy stejný scénář jako v případě prvního dílu. Zatím ale není oficiálně potvrzené ani to, že k představení nových konzolí opravdu příští rok dojde, takže bychom nadšení raději drželi na uzdě.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 2. 11. 2018 v 13.27

h4nsasjks: no právě že ne kámo, tady u nás je to pár možná desítek možná stovek lidí na diskuzích, ale podívej se na youtubu, kolik kanálů se stovkama tisíc odběratelů mluví o tom jak tahle pc kultura třeba zničila filmy, nebo zničila komiksy a hráči nejsou blbý, pokud vidím že něco dokázalo tak moc odcizit svoje publikum u jinejch součástí zábavního průmyslu, tak to nechtěj v tom svým a tady ty kecy o bílejch hetero mužích, jako by ti bílí heteráci byli jediný co si na to stěžujou je taky dost zavádějící a dost nepravdivý. Já bych byl fakt rád aby šlo společnostem a vývojářům jen o ty prachy, ale v dnešní době už sme zažili takový přešlapy od obřích společností jen kvůli té agitce, viz třeba Marvel komiks kterej je v kýblu momentálně, DC ho totálně válcuje, jen protože jen przní svoje nejslavnější postavy, nebo last jedi a jejich slogan the force is female, koho by napadlo že by Disney nešel po prachách ale po agendě a hele stalo se.

Nahlásit nevhodný obsah

20859314
h4nsasjks napsal 2. 11. 2018 v 09.38

Zerosekai: Problém je "lidi jsou na to fakt háklivý"... Možná u nás, ale ve světě ne, takže máš zkreslenou představu... Dříve byla cílová skupina hráčů videoher hlavně bílý hetero muži... Doba se mění a oni se snaží oslovit co nejširší skupinu... Nelíbí se mi, když tak někdo přepisuje dějiny, ale jinak... Prostě vyvíjí hru, kde je hlavní hrdinka žena a je lesba... Je na hráčích, zda takové příběhy chtějí hrát... ND stejně jako R* jde hlavně o byznys, z agitky nic nemají...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 2. 11. 2018 v 09.27

Mitsurugi: no přesně konečně to taky začínáš chápat, ale chvilku vážně, to že Ellie je lesba víme dlouho, asi to nemuseli cpát hned do prvního traileru zrovna v téhle době kdy jsou na to lidi fakt háklivý, ale mě osobně tohle zrovna moc nevadí a sem zvědavej s čím příjdou, na jednu stranu Naughty Dog jsou mistři akčních adventur, na druhou stranu jsou taky známí tím že když to funguje tak proč to měnit, Uncharted je skvělá série, každej díl sem dohrál, ale když si vedle sebe postavíš první a poslední, zas tak velkej rozdíl v hratelnosti nebo podání příběhu tam není, takže můj největší strach je že to lidi zklame tím že to nebude svět her měnící hra.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 1. 11. 2018 v 16.24

GudMen: Pokud ve hře nejsou jenom hetero běloši, tak je to zkurvená SJW propaganda s cílem rozbít západní svět a klasickou rodinu. Politická korektnost je horší než Hitler!

Nahlásit nevhodný obsah

20808184
GudMen napsal 1. 11. 2018 v 16.01

Beerminator: Druckmann má prostě jen problém s lidmi, kteří mají problém s homosexuály jen proto, že to jsou homosexuálové, apod. Samozřejmě, že jeho dílo bude do jisté míry manifestovat jeho světonázor, a sice, že i lesby (dosaď si jakoukoliv menšinu) jsou lidé stejných kvalit, a tedy že by mělo být normální vídat je v umění či popkultuře, například. Je tohle SJW agitka či politická korektnost? A vůbec, co vlastně pod těmito pojmy myslíš? A jaká hra byla zprasená lovem na čarodějnice? Zaklínač třeba? Pravda, tam byly loveny hojně, ale zprasená mi kvůli tomu nepřišla vůbec.

Nahlásit nevhodný obsah

20859361
czmarty7 napsal 1. 11. 2018 v 14.32

Ne ne, tohle je právě ta hra, která prodává konzoli a právě ta nám na xboxu pořád chybí. Tohle plejkam že srdce závidím.....

Nahlásit nevhodný obsah

20877777
Beerminator napsal 1. 11. 2018 v 13.16

Aby z toho nakoniec nebola neuveriteľná SJW agitka... :D. Škoda, prvý diel bol skvelý, datadisk ešte lepší, síce urobili z Ellie lezbu, čo nebol problém. Avšak po Druckmannových vyjadreniach, že čím viac budú hráči proti politickej korektnosti a LGBT obsahu, tým viac bude hra "moderná" to vyzerá, že druhý diel bude ďalšou hrou sprasenou populárnym lovom na čarodejnice...

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 1. 11. 2018 v 12.48

Nepochybuji o tom, ze tahle vec posune zanr akcni adventury o kus vpred a zmeni hracum pohled na pribehove hry. Neni moc her na ktere bych se tesil tolik jako na tuhle, snad jeste Cyberpunk a Death Strandings.

Nahlásit nevhodný obsah