Informace o soundtracku RDR 2

5. listopad 2018 08:26 / Ferdys / Novinky / Diskuze (2)

Rockstar představil informace o vytváření soundtracku k jejich nejnovějšímu počinu Red Dead Redemption 2. Stejně jako v případě GTA V, i zde hudba obsahuje zpívané skladby i klasickou hudbu v podobě orchestru. Ke herní hudbě se vrátil Woody Jackson, který složil soundtrack již pro první díl.

Jackson má kromě toho v Rockstaru zkušenosti i s tituly jako GTA V nebo L.A. Noire. Pro svou novinku si vybral některá zajímavá jména, která se na akustické stránce hry podílela. Jde třeba o Davida Fergusona, který v minulosti spolupracoval s Johny Cashem, Davida Ralickeho, který se podílel na hudbě k seriálu Zákon gangu, Gabe Witchera, Mario Batkovice, Matta Sweeneyho a další. Rockstar uvedl, že celkově se na hudbě podílelo přes 110 muzikantů.

Co se týče zpívaných částí, tak tu měli pod palcem výherce ceny Grammy, Daniel Lanois, a Brian Eno. Mezi zpěváky samotné můžeme jmenovat třeba Willieho Nelsona nebo Joshe Hommeho. I když Rockstar je jistě pyšný na odhalení tak slavných jmen, stále nevíme, kdy a jak bude soundtrack k dispozici. Nelze však pochybovat o tom, že by to bylo jinak než v případě GTA V, a to přes digitální distribuci, nebo formou streamu, jmenovitě třeba skrze Spotify.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20886582
miloch.pivoch napsal 3. 11. 2018 v 19.10

Zdravím. Páni redaktoři, máte v textu hrubou překladatelskou chybu. Bob Dylan, nejznámější a nejvýznamnější anglicky zpívající představitel folkové, country a rock'n'rollové hudby se na soundtracku nepodílí. Hned záhy zmiňovaný Deniel Lanois byl „pouze“ jeho producentem. Žádám o opravu, aby nedošlo k omylu, že tam má Rockstar nejvlivnějšího písničkáře všech dob.

Editováno: 3. 11. 2018 v 19.11

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 2. 11. 2018 v 17.14

Come to vinyl !!!

Nahlásit nevhodný obsah