Anthem představuje Legion of the Dawn

14. prosinec 2018 15:05 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (3)

Jestli Anthem napraví pošramocenou pověst Bioware, nebo naopak celou situaci ještě zhorší, uvidíme příští rok. Spoustu fanoušků toto kanadské studio zklamalo vydáním nepovedeného pokračování vesmírné ságy Mass Effect s podtitulem Andromeda. Bohužel podle prozatímních reakcí se nezdá, že by se na Anthem herní svět nějak výrazně těšil. Jak to nakonec celé dopadne, si budeme muset počkat do 22. února, ale na co čekat nemusíme, je další ukázka ze hry.

Ta se jmenuje Legion of the Dawn, což by podle příběhu hry měla být skupina válečníků, která pomohla lidstvu přežít v jeho nejtěžší chvíli. Byla vedena legendární bojovnicí, jejíž jméno je obestřeno tajemstvím. Pravým důvodem tohoto videa je ale snaha nalákat případné zájemce na koupi nejdražší edice hry, která se bude jmenovat právě Legion of the Dawn a bude obsahovat unikátní skiny na vaše Javeliny. Dále zákazníci dostanou legendární zbraň Light of the Legion a přístup k VIP demu. Celá tahle sranda hráče vyjde na 80 euro.

Všechny skiny jsou vidět ve videu a nevypadají úplně špatně, ale všem je asi jasné, že kvalita hry se nebude odvíjet podle výtvarného stylu oblečení. Doufejme tedy, že Anthem nebude stejný přešlap jako Andromeda, protože to už by pro Bioware mohlo znamenat nějaké větší potíže s fungováním do budoucna.

Zdroj: Vg247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20899253
Tpr Santa78 napsal 15. 12. 2018 v 09.28

Kéž by se Anthem povedl a byla to skvělá hra. Pro hráče jedině výhra.
Mé dojmy jsou zatím spíš negativní. Z dostupných gameplay záběrů se mi boj jeví tak nějak nudně, bez patřičného 'badass' pocitu. Sice to všude hezky bouchá a tak, ale jak se rozptýlí dým, tak na zemi ani stopa po explozích a ohni, rostlinstvo se během výbuchů ani nepohne a reakce oponentů na zásahy veškerá nulová. Žádné zakolísání po zásahu, žádné odpadávání součástek, žádná krev.
Celé to na mě působí, nevím jak to přesně popsat, tak nějak papundeklovitě. Podobné pocity jsem měl z boje v demu ME:Andromeda...
Snad mi EA Access demo ukáže jak moc jsem na omylu.

Nahlásit nevhodný obsah

6306201
Steve Jonasson napsal 15. 12. 2018 v 08.42

Kubaxx: Nemůžu říct, že bych se taky těšil, ale closed alpha mě hodně bavila!

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 14. 12. 2018 v 18.25

Neřekl bych že se těším, ale minimálně jsem zvědavý jak to dopadne. Nemyslím si že to bude takoví propadák jako ME:A ale uvidíme.

Nahlásit nevhodný obsah