Dreams spouští uzavřenou betu

19. prosinec 2018 11:39 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Projekt Dreams od studia Media Molecule, které je známé třeba kvůli hře LittleBigPlanet, je ve vývoji už celkem dlouho a byl již několikrát odložen. Člověk si pak začne říkat, jestli je se hrou všechno v pořádku. Tento exkluzivní titul pro PlayStaton 4 měl v betě dorazit už v roce 2016, ale zatím se tak nestalo.

Nyní ale mohou být všichni fanoušci, čekající na tento zajímavý počin, klidní. Mohou si zde totiž tvořit své vlastní hry. Tým se nedávno rozhodl streamovat ukázku ze svého projektu a v rámci toho jsme se dozvěděli, že ode dneška začíná oficiální uzavřená beta, která končí až 21. ledna, takže budeme mít spoustu času tvořit. Pokud si chcete zahrát, musíte být přihlášeni k odběru novinek od studia.

Beta nenabídne podporu PlayStation VR a na disku vám zabere 4 GB. Pokud si ale myslíte, že se k přístupu do hry dostanete i pokud se o odběr novinek přihlásíte dnes, musím vás zklamat, ale to bohužel nejde. Přístup mají pouze ti, co novinky odebírali už předtím.

Datum otevřené bety zatím nebylo zveřejněno, ale od 4. ledna se do ní všichni budeme moci přihlásit. A co vy? Těšíte se na Dreams, nebo vás vytváření vlastních projektů neláká? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921836
oleg.rusov napsal 19. 12. 2018 v 13.54

Tohle je uplne mimo vsechny ostatni hry, technicky jde o mimoradne zajimave dilko, vlastne nejde ani tak o hru, jako spise o uzivatelsky privetivy engine pro amaterske vyvojare.
Raj pro vsechny skutecne kreativni lidi.

Editováno: 19. 12. 2018 v 14.01

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 12. 2018 v 13.20

Jsem upřímně zvědavý, co z toho vyleze. Už je to tolik let (únor 2013), kdy jsme poprvé viděli, že Media Molecule dělá na nějakém novém projektu a já si už mnohokrát myslel, že to Sony v tichosti zařízne. Ale ne! Takže na téhle "hře" asi fakt něco musí být, neboť Sony se víceméně chová racionálně.

Nahlásit nevhodný obsah